Alvis
CONTRIBUTOR ***

Depozīta taras inventerezācija

autors Alvis

Labdien!

Kā grāmatveži cīnās ar depozīta taras atlikumu pārbaudi? It sevišķi, ka taisot noliktavas inventerezāciju, kurā nav iespēja ielasīt saistītās preces (depozītu). Pagaidām vēl neatrodu sakarīgu risinājumu. Tā kā dažādām precēm (atsevišķi kartiņa ar iepakojumu) ir dažādas depozīta summas, tad arī nevaru paņemt pie atskaitēm pielikt tupa daudzumu reiz 0.10 eur (ja kartiņai ir saistītā prece).

4 ATBILDES 4

autors Ģirts Juraševskis

Kad inventarizācijas dokumentā ir saskaitītas visas preces, tad jāpievieno jauna rinda ar attiecīgo depozīta nomenklatūru un jānorāda kopējo daudzumu. Ja šī rinda jau ir, tad tikai jākoriģē daudzums.

Alvis
CONTRIBUTOR ***

autors Alvis

Tas nozīmē ka depozīta atlikums precēm pašiem kautkā jāizrēķina? Sistēma pati nesaskaitīs depozīta atlikumu, kaut arī ir depozīts ir pievienots kā saistītā prece? mazumtirgotājiem tad sanāk saskaitit pašu preci un vēl kautkā saskaitīt atsevišķi depozīta taru, hmm, kautkā gribētos lai Horizon to pats mācētu sarēķināt.

autors Ģirts Juraševskis

Inventarizācijā nav paredzēts automātisks saistīto preču daudzuma aprēķins.

Ja depozīts ir ievadīts ar nomenklatūras kartīti, programma parādīs attiecīgo atlikumu, kuru tad nepieciešams koriģēt. Daudzumu var uzzināt dažādi, piemēram, eksportējot uz excel skaitīšanas rezultātus un saskaitot daudzumu precēm, kurām ir depozīta uzskaite. Precei ir jābūt arī kādai pazīmei, pēc kuras to skaitīt.

Par ērtāko risinājumu Jūsu situācijai būtu aicinājums sazināties Jūsu Horizon apkalpotāju.

Alvis
CONTRIBUTOR ***

autors Alvis

Diemžēl esmu tas programmas apkalpotājs 🙂 un man ar klientiem šis jautājums ir jārisina. Vismaz ja noliktavas atlikumā varētu redzēt preces ar saistītajām precēm, lai no programmas varētu dabūt uzreiz kādu atskaiti! Uz doto brīdi caur exceli tas risinājums no klienta viedokļa ir "smieklīgs"  maigi sakot. ir dažādas peces dažādos iepakojumos kur atšķiras depozītu summas (daudzumi) un lai savilktu depozītu atlikumu arī excelī ir jāpačakarējas vienkāršam grāmatvedim, lai gan ja depozīts ir likumdošanā, tad arī programma varēja iedot vismaz sakarīgi kādiem atlikumiem jābūt. Brīnos, ka man vienam ir šāda problēma, ka pārējie mazumtirgotaji "pieciešs" šīs atskaites trūkumu.

Ja man vēl kartiņā kādā vietā jānorāda depozīta pazīme tikai atskaitei, soory, bet tas neizklausās nopietni. tā jau dabūn vairāks vietās norādīt šo pazīmi, lai varētu:

a. saņemot, pārdodot, norakstot utt automātiski pielasīt pareizo depozītu;

b. lai kases sistēmai nosūtītu pareizi preci ar siastīto depozītu

c. lai drukājot cenu zīmes arī varētu norādīt depozītu un to summu.

 

Šo visu saliekot kopā tā bilde neizskatās vienkārša un parocīga.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām