lai iegūtu personalizētu skatu.
lai iegūtu personalizētu skatu.
Labrīt!
Vai kāds/kāda ir veidojis šo tipu, lai varētu ieimportēt arī Atvērtās prombūtnes? Varbūt varat padalīties? Man kaut kā nevedas šī tipa izveide 🙂
Paldies jau iepriekš!
Atrisināts! Doties uz risinājumu
Labdien, @Anita Barbane .
Man viens darbinieks ir uz B lapas, otrs uz A lapas. Kurā brīdī atvērtā darba nespējas lapa pārtop par A vai B lapu? Un kā darīt ja A lapa pāriet B lapā - veido jaunu ierakstu darbiniekam ar atvērto darba nespējas lapu?
Labdien!
Ja ir ievadīta atvērtā prombūtne un pēc tam pārtop par A vai B lapu, tad esošais prombūtnes dokuments tiek labots un jānomaina samaksas veids uz vajadzīgo - A vai B lapu.
Ja pēc A lapas seko B lapa, tiek veidots jauns prombūtnes dokuments - vai nu atvērtā, ja nezina beigu datumu vai uzreiz B lapa, ja ir jau noslēgta DNL.
Paldies @Anita Barbane par skaidrojumu.
Ne pa tēmai, bet lūdzu paskaidrojiet, kā labāk ievadīt A lapu, kura sākas vienā mēnesī un beidzās otrā menesī, piemēram, 26.09.-05.10.2025. Nepieciešama korekta ievade, lai uz algām slimības lapa rēķinātos korekti. Kā arī Hopā prombūtnēs nepieciešams attēlot darbinieka prombūtni, bet ne uz nenoteiktu laiku, bet konkrētu dienu skaitu.
Prombūtnes dokuments tiek veidots viens 26.09.-05.10.2025.
Ir tikai jāizlemj, kura mēneša aprēķinā tas tiks iekļauts.
Ja alga tiek maksāta pirms 05.10., tad Aprēķina mēnesis = 10.2025 un slimības lapa tiks samaksāta kopā ar oktobra algu. 10.2025. DDZ atskaitē septembra summa un nodoklis uzrādīsies ailēs iepriekšējā mēneša precizējumiem.
Ja alga tiek maksāta pēc 05.10., tad ir iespēja to samaksāt jau kopā ar septembra algu un tad prombūtnes dokumentā liek aprēķina mēn.=09.2025. Šajā situācijā summa un nodoklis, kas attiecas uz oktobra daļu, uzrādīsies DDZ atskaitē par 10.2025.
Man pēc ieimportēšanās radās vēl viens jautājums. Vai ir kāda iespēja, ka Faktā šis paziņojums par prombūtni iekrāsojas citā krāsā, lai vadītājam būtu skaidrs, ka šī prombūtne nav noslēgta?
O šo es ar gribu zināt😀
@ Anita Barbāne varbūt var palīdzēt?
Sveikas!
Vai ir kāda iespēja, ka Faktā šis paziņojums par prombūtni iekrāsojas citā krāsā => nē, tādas iespējas nav. Vismaz esošā DLP risinājumā. Par jauno HoP DLP risinājumu nezinu, nevaru pateikt.
Liels paldies. Cepums Tev 🙂 Viss forši ieimportējas.
Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!
Sīkāk par abonēšanas iespējāmSporta iela 11, Rīga, LV-1013
Visma birojs: +371 67116211
Horizon atbalsts: +371 67116299
E-pasts: visma@visma.lv