Eva Kalniņa
CHAMPION *

Ieturējumu kontrole

autors Eva Kalniņa

Labdien!

 

Izgāju cauri ieturējumu kontroles instrukcijai, lai programma automātiski to veic, jo šobrīd aprēķinu un manuāli ievadu.

Man tomēr kaut kas līdz galam neizdodas. 🙂

Varbūt kāds no jums ir lielāks lietpratējs šajā jautājumā.

 

Ievadīju Darbiniecei patstāvīgo ieturējumu. 2.kārtas piedziņa, bet man ir jāietur 50 % apmērā , saglabājot Darbiniecei darba samaksu un tai pielīdzinātos maksājumus 50% apmērā no minimālās mēnešalgas plus par katru apgādībā esošo nepilngadīgo bērnu. Darbiniecei apgādībā bērnu nav, tātad viņai jāatstāj 310EUR.

EvaKalnia_1-1694161158348.png

 

Pieļauju, ka kaut kur nav kaut kas korekti salikts, jo aprēķinos algu, sistēma izmet 

EvaKalnia_0-1694160681912.png

 

Cerams, ka no mana garā stāsta var saprast manu problēmu 🙂

Būšu pateicīga par izpalīdzēšanu. 🙂

 

4 ATBILDES 4
Ilva_O
CHAMPION *

autors Ilva_O

Sveiki!

Ir jāveido jauns ieturējuma veids un arī jauna ieturējumu piedziņas kārta, kuru piesaistīt. 

Ilva_O_1-1694414931449.png

 

 

Ilva_O_0-1694414846940.png

 

Accepted solution
Ludmila_M_
CHAMPION ***

autors Ludmila_M_

Bet uzstādījumos taču pie otrās kārtas piedziņas ir citādi

Ludmila_M__0-1694169488647.png

 

Eva Kalniņa
CHAMPION *

autors Eva Kalniņa

Nu ja, tādēļ jautāju. Jo 2.kārtā man ir dažādi nosacījumi un vai tad ir iespējams veikt automātiski? Vai tad to dara savādāk?

autors Modrīte Šiškova

Labdien!

Ja ir vajadzīgi atšķirīgi nosacījumi 2. kārtai, tad pirmais darbs ir izveidot jaunu ieturējuma kārtu, kā jau iepriekšējās bildēs ir norādīts -2.k. 50% un secībā norādīt, ka ir 2.

Otrais darbs, pievienot pie Pamatdati - Personāla uzskaite -Nodokļiem -Algu konstanšu tabula par 2023.gadu, rindiņu ar izveidoto jauno kārtu un attiecīgo summu 310. Automātiski tur ieraksts neizveidojās.

Modrteikova_0-1694695618034.png

Trešais darbs ir izveidot jaunus ieturējuma veidus, kuriem piekārto jauno piedziņas kārtu. Var kopēt no esošajiem ieturējuma veidiem un norādīt piedziņas kārtu un datumu spēkā no (gada pirmo datumu).

Modrteikova_1-1694695830960.png

Ceturtais darbs ir jauno ieturējuma veidu piesaistīt darbinieka pastāvīgā ieturējuma dokumentam.

 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām