vinetavikstreine
CONTRIBUTOR ***

Nomenklatūru krājumu atlikumi ar dažādiem svītrkodiem

autors vinetavikstreine (Atjaunots ‎22-10-2024 10:39 autors vinetavikstreine )

Labdien.
Vienai nomenklatūras kartītei ir vairāki svītrkodi. Iepirkšana ir notikusi ar dažādiem svītrkodiem.

Nomenklatūru atlikumu kopējā summa ir korekta, bet atskaite ir nepareiza, jo dažādu svītrkodu preces grupējas kopā pie pamata svītrkoda.
Kā iegūt atskaiti ar atlikumiem pa svītrkodiem? Atskaite ir nepieciešama, lai korekti veiktu inventarizāciju. 

 

Ļoti ceru, ka kāds no grupas vai atbalsta var man palīdzēt atrisināt šo problēmu.

 

Ar cieņu

Vineta Vikštreine

7 ATBILDES 7
Joks
CHAMPION *

autors Joks

Svītrkodu izmantošana netiek kontrolēta un līdz ar to nebūs atlikumi. vairāki uzņēmumi svitrkodus izmanto preču vienkāršai uzskaitei (no piegādātājiem saņem ar vienu svītrkodu - katram piegādātājam var būt savs) bet realizē ar citiem svītrkodiem. Rezultātā tiek iegūts korekts preces atlikums, bet atlikums pa svītrkodiem galīgi nebūs pieejams. Tāpat precei viens svītrkods var būt kā vienam gabalam, un otrs svītrkods būs kā vesels iepakojums precei - arī atlikumi pa svītrkodiem nebūs pieejami. tā kā vien jums būs jāpielāgojas noliktavas uzskaites īpatnībām.

vinetavikstreine
CONTRIBUTOR ***

autors vinetavikstreine

Vai es pareizi saprotu apgalvojumu, ka HORIZON svītrkodi ir tikai pazīme precei - kuru rezultātā nekur nefiksē? 

Tā tam nevajadzētu būt, tas ir risinājums uzskaites automatizācijai.

Joks
CHAMPION *

autors Joks

Fiksējas tikai pavadzīmes rindā prieks informācijas, atlikumi svītrkodam nebūs. Jūsu gadījumā ja vajag atlikumus pa svītrkodiem, tad tikai un vienīgi katram svītrkodam sava prece (varat arī preces kodā norādīt svītrkodu), tas arī attiecas uz automatizāciju. Kā iepriekš minēju, prece nemainās viens minerālūdens (viens svītrkods) un sešpaka ar minerālūdeni otrs svītrkods, un pareizo šo norādot būs korekts minerālūdens atlikums uzskaitē, vienalga ar kādu kodu tiek saņemts vai izsniegts.

 

 

Joks
CHAMPION *

autors Joks

Ja vajag atskaiti par svītrkodiem, tad jātaisa katram svītrkodam sava kartiņa! Ja saņemts pa svītrkodiem ir korekti un arī pārdots korekti, tad atliek atskaiti lobīt no pavadzīmju rēķinu rindām. izvilkt atskaiti un sataisīt korekti!

vinetavikstreine
CONTRIBUTOR ***

autors vinetavikstreine

Paldies @Joks , šis nav risinājums, jo preču kodi nedrīkst atkārtoties.

Joks
CHAMPION *

autors Joks

Tad jāizvēlas viens no 2. Atlikums tikai uz preces koda, bez svītrkodiem (tas bez čakarēšanas) un normāla inventarizācija vai veidot katram svītrkodam savu preci un arī viss saprotams. Tas jau vis atkarīgs no uzņēmuma specifikas un vajadzības.

vinetavikstreine
CONTRIBUTOR ***

autors vinetavikstreine

Normāla inventarizācija veicama ar lasītājiem, un, ja normāla sistēma piedāvā funkcionalitāti nomenklatūras kustībā iesaistīt tam atbilstošo svītrkodu, tad tas viss kautkur uzkrājas (tā tam būtu jābūt).
Es pieļauju, ka izstrādātājs vai nu nav iespējojis atskaitē šo pazīmi izmantot vai arī es neprotu šādu atskaiti izveidot. Esmu pārliecināta, ka neesmu unikāls gadījums, tādēļ uzsāku forumā šo sarunu.

Ceru uz atsaucību!

Vineta

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām