SandraG
CONTRIBUTOR *

Norēķinu personas

autors SandraG

Labdien!

Vēlos Norēķinu personām, ar kurām ir izbeigtas darba tiesiskās attiecības, kartītē nomainīt statusu no Aktīvs uz neaktīvām izņemot ''v". Lielākai daļai man tas izdevās, bet dažiem neizdevās, jo saglabājot izmet Kļūdas paziņojumu "Norēķina personai ir atlikums". Pārbaudīju, nav šīm personām atlikuma. Varbūt ir kaut kas, ko ir vēl jāizdara, lai programma ļautu mainīt statusu?

3 ATBILDES 3
Accepted solution
Diāna Bomiņa
VISMA

autors Diāna Bomiņa

Labdien, @SandraG !

 

Vai Jūs avansu norēķinu uzskaitē izmantojat arī kādas dimensijas? Ja atbilde ir, jā, tad iespējams, izliekot dimensijas avansu norēķinu apgrozījuma atskaitē, atlikums pret šīm konkrētām personām dimensiju griezumā tomēr nav 0. 

 

Piemērā zemāk: Ja es apskatos apgrozījumu bez dimensijām, tad pret testa avansa norēķinu personu atlikums ir tiešām 0.00 EUR.

 

Screenshot_16.png

 

Taču kā tikko izlieku izskatā dimensijas. (izliek tās, kurās dalās avansa norēķina konts), tad uzreiz situācija ir šāda (skat. attēlu zemāk). Kopsummā atlikums ir 0,00, taču dimensiju kombināciju nesakritību dēļ, veidojas šāds + un - rezultāts. Lai slēgtu šādu kartīti, ir nepieciešams sākumā sakārtot atlikumu pa dimensijām, ko var izdarīt ar avansa pārvedumu dokumentu, un tikai tad slēgt atbilstošo kartīti.

Screenshot_15.png

 

 

SandraG
CONTRIBUTOR *

autors SandraG

Paldies par ieteikumu, tā arī ir, ka atšķiras Dal.Strk.kods. Bet kur var atrast programmā Avansa pārveduma dokumentu, lai varētu sakārtot atlikumus?

autors Diāna Bomiņa

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām