Jarinovska
CONTRIBUTOR **

Pieskaitījuma grupas

autors Jarinovska

Sveiki!

Kā es varētu izvilkt atskaiti kādām nomenklatūrām ir kādas pieskaitījuma grupas piešķirtas?

Jo atverto pamatdatos->noliktavā->pieskaitījumu grupas man tikai uzrādās, kādas ir pieskaitījuma grupas, nevis kurai nomenklatūrai tā ir piešķirta.

j.j
4 ATBILDES 4
Accepted solution
Diāna Bomiņa
VISMA

autors Diāna Bomiņa

Labdien @Jarinovska !

 

Kā vēl vienu variantu varu ieteikt: Jūs varat atzīmēt visas nomenklatūras nomenklatūru sarakstā un spiest -> Darbības -> Ārējo datu ielāde - >Excel veidne ar datiem -> sistēma izveidos excel failu, kur lpp. "Veidne_Pieskaitījumu grupa" būs pieejama informācija par to, kurai nomenklatūrai ir kāda pieskaitījuma grupa. Piemēram, manā gadījumā zemāk, redzams, ka nomenklatūrai ar kodu "zzzk" ir 3 pieskaitījuma grupas ar kodu "2", "KAS" un "n". Nomenklatūrai ar kodu "ziep" ir piešķirta pieskaitījuma grupa ar kodu "2". Ja ir nepieciešams pretī nomenklatūras nosaukums un pieskaitījumu grupas nosaukums, to var iegūt, piemēram, izmantojot VLOOKUP funkciju vai INDEX un MATCH formulu apvienojumu. (der, ja nomenklatūru kodi sarakstā ir unikāli)

Screenshot_4.png

 

Jarinovska
CONTRIBUTOR **

autors Jarinovska

Lieliski, nudien LIELISKI!

Sirsnīgi pateicos 🙂

j.j
Jarinovska
CONTRIBUTOR **

autors Jarinovska

Ha, ha!

mēģināju izskatā vilkt, iet caur citiem darbību logiem, bet iedomāties elementārāko un nočekto filtrā - nē, tas man neienāca prātā!

Paldies par risinājumu. Viss strādā 🙂

j.j
Accepted solution
Ludmila_M_
CHAMPION ***

autors Ludmila_M_

Lai redzētu , kurām nomenklatūrām piešķirts- ar filtru atlasa nomenklatūru sarakstā.

 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām