Dina Kurkliete
CONTRIBUTOR *

Pieskaitījums saņemšanas pavadzīmē

autors Dina Kurkliete

Labdien.

Nepieciešams saņemšans pavadzīmē iegādājoties preci pievienot  tās vērtībai pieskaitījumu - konstantu vērtību katrai vienībai.  Vienai precei var tikt pirkta vairākas vienības vienlaicīgi un saņemšanas dokumetā ir vairākas tādas preču rindas, kur visām ir nepieciešmas pievienot šādu konstantu pieskaitījumu.   Bez tam ir citi pieskaitījumi, kas tiek sadalīti proporcionāli preču vērtībai (tie sadala summas korekti). 

Konstanais pieskaitījums nepalielina apmaksājamo summu piegādātājam.

Dēļ tā, ka nepieciešams redzēt preču uzskaites summas veidojam jaunu partiju caur ražošanu. 

Kā aprakstīt šādu konstantu pieskaitīju?

2 ATBILDES 2
Dina Kurkliete
CONTRIBUTOR *

autors Dina Kurkliete

Vai izstrādes personas var sniegt kādu atbildi par šādu pieskaitījumu?

Accepted solution
Ieva Pudāne
VISMA

autors Ieva Pudāne

Horizon pieskaitījumu (Tips: Pieskaitījums) vērtības var pievienot tikai balstoties uz rindiņu summu vai balstoties uz daudzumu. Nav skaidrs, ko nozīmē konstanta vērtība. Ja ir domāts, ka katras preces iepirkuma summai pievienojam 1 EUR, tad jāizmanto pieskaitījums, kas balstās uz daudzumu (ja dalāmā summa ir zināma, tad Summa tiek dalīta proporcionāli daudzumam; ja ir zināms tikai koeficients, tad Summa ir nom. daudzuma reizinājums ar), tādējādi katrai precei, neatkarīgi no tās iepirkuma cenas, tiks pievienota konstanta vērtība. Jāņem vērā, ka daudzuma pieskaitījumi jāveido uz nom.mērvienības bāzes.

 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām