Anonymous
Neattiecas

Preču norakstīšana no noliktavas atlikumiem

autors Anonymous

Labdien, gribu uzzināt vai ir iespējams norakstīt preču atlikumus no noliktavas iegrāmatot pavadzīmi (via REST).

Man ir sekojoša dokumentu secība:

 • Uz noliktavā 1 nāk klienta pieprasījums
 • Noliktava 1 pieprasa preci noliktavai 2 ar noliktavas pieprasījumu
 • Noliktava 2 pieprasa preci noliktavai 3
 • No Noliktava 3 tiek ģenerēts pasūtījums piegādātājam

Pēc tam.

 • Tiek saņemta pavadzīme no piegādātāja (via REST)
 • Pavadzīmi ir atsauce uz pasūtījuma numuru
 • Pavadzīmes līnijas ir <PK_ROW> atsauce uz pasūtījuma līniju, zibentiņi ir redzami Horizonā
 • Pavadzīmes statusa izmaiņas no “sagatave”uz “izpildīts” (via REST execute)

Tad it jautājums, vai ir iespējams kaut ko izdarīt, lai pēc pavadzīmes statusa izmaiņas no “sagatave”uz “izpildīts”:

 • Noliktava 3 pieprasījumu rindu sarakstā pieprasītā prece tiek automātiski norezervēta iepriekšējam pasūtījumam no noliktava 2.
 • Tiek ģenerēta iekšējā kustība starp noliktava 3 un noliktava 2
 • No noliktava 2, tiek ģenerēta iekšējā kustība uz noliktava 1
 • Preču daudzumi tiek uzņemti noliktava 5 atlikumos

Paldies ar cieņu, Artjoms.

7 ATBILDES 7
Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Nu tas ir process noliktavas darbiniekiem un pārdošanas nodaļai. Bet ok, teiksim bus tikai viena noliktava, ka varētu sataisīt rezervēšanu pēc pavadzīmes apstiprināšanas, man liekas ka tam notiek automātiski, bet pēc būtības ne.

Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Jums ir jāsaprot, vai bez REST izmantošanas Jums viss ir skaidrs un viss norit korekti.

Tātad vai es pareizi saprotu darbu -  atnāk klienta pieprasījums(pasūtījums), pēc tam tiek uzģenerēts pasūtījums piegādātājam, tiek saņemta pvz, kuru ieraksta programmā un tad attiecīgi Sanemsanas pvz ir generta, jo ir zibentini un tiek izpildīta. Ok!

Prece atnāk uz kuru nolitkavu, respektīvi , kura noliktava ieraskta sanemsanas pvz (laikam tā ir noliktava 3, jo no tas tiek veidots pasūtījums pieg.)? 

 

Man izskatās secība sekojoša  - 1 Noliktava veido Iekšējo dokumentu (teiksim Noliktavas pieprasījums) uz 3 noliktavu. un teiksim 2 noliktava veido Noliktavas pieprasījumu uz 3 noliktavu (2 pasūtijumi ir vienai precei, kur Noliktavas piepr. un Klienta piepr. ir divi dazādi dok.tipi - viens ir iekšējs , otrs ir ārējs), noliktava 3 skatās , ok , 2 iekšējie pasūtījumi -  rindas tiek apstiprinātas no Sagatave uz Apstiprināts un tiek uzģenereēts 1 kopigs pasūtījums piegādātājam . Kad prece atnak, tiek ievadīa( ar atsauci) vai uzģenereta no rindām Saņemšanas pvz ( ar zibentiņiem - kas apzīmē, ka prece ir piesaistījusies pie pasūtījuma. Kad tiek izpildīta pvz, rindās tiek norezervēta prece no 3 noliktavas pieprasījumiem no noliktavas 1 un 2 ( attiecīgi šo noliktavu pieprasījumeim) - atlasam visas rindas, Ctrl+A , Darbības - Rezervēt no noliktavas un šiem pieprasījuiem tike uzģenerēta Iekšējās kustīas pvz no 3 uz 1 un no 3 uz 2.  ( darbības- ģenrert pavadzīmi -  Iekšējas kustības pavadzīme)

 

Mums nav lieko darbību un lieko dokumentu. Mums viss tiek rezervēts un ģenerēts un viss ir sasaistīts.

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Prece atnāk uz kuru nolitkavu, respektīvi , kura noliktava ieraskta sanemsanas pvz (laikam tā ir noliktava 3, jo no tas tiek veidots pasūtījums pieg.)? 

Piegādes vietu/noliktavu mēs ņemam no ienākoša pavadzīme. Šeit ir jautājams, vai pasūtījuma un pavadzīmes noliktavas jābūt līdzīgas (viena un tā paša noliktava)?

 


Kad tiek izpildīta pvz, rindās tiek norezervēta prece no 3 noliktavas pieprasījumiem no noliktavas 1 un 2 .

Tieši tā arī es domāju, bet īstenība rezervēšana nenotiek pēc pavadzīmes izpildīšanas. Var būt ar RESTu vēl vajag kauto izdarīt?

Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Tā kā pasūtījums piegādātājam tiek veidots no konkrētas noliktavas, tad arī saņemšanas pvz jābūt uz konkrētu noliktavu.

Rezervēšana nenotiek automātiski - pēc saņemšanas pavadzīmes ievades un izpildes ir jāatrod tās pieprasījumu rindas vai paši pieprasījumi un norezevēt daudzumus, tāpēc arī pieprasījumiem jābūt un konkrētu noliktavu -  teiksim Centrālo ( Darbības- Rezervēt no noliktavas) un tad attiecīgi no šiem pieprašijumiem Jūs ģenerējiet IKP atpakaļ uz 2 un 3 noliktavām no centrālās

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Rezervēšana nenotiek automātiski - pēc saņemšanas pavadzīmes ievades un izpildes ir jāatrod tās pieprasījumu rindas vai paši pieprasījumi un norezevēt daudzumus

Cik es saprotu runājot ar pārdošanas menedžeriem, ir kaut-kāda automātika (vai process) kas rezerve no noliktavām kad viņi ievada pavadzīmes ar rokam.

Un tagad mēs gribam panākt to pašu pavadzīmes izveidošanu ar REST.

Accepted solution
Ģirts Juraševskis
VISMA

autors Ģirts Juraševskis

Vispirms par Horizon pusi.

Automātiska rezervēšana notiks, ja pieprasījumam būs saite ar pasūtījumu, t.i. no pieprasījuma ir ģenerēts pasūtījums piegādātājam vai iekšējais pieprasījums. Arī no iekšējā pieprasījuma var tālāk ģenerēt nākamo iekšējo pieprasījumu vai pasūtījumu piegādātājam.

Tālāk, kad no pasūtījuma ģenerēs saņemšanas pavadzīmi un to izpildīs, daudzums automātiski tiks rezervēts pieprasījumam (arī iekšējam).

Kad no iekšējā pieprasījuma ģenerēs iekšējās kustības pavadzīmi un to izpildīs, daudzums tiks rezervēts attiecīgajam pieprasījumam un tā uz priekšu.

Tagad par REST.

Ja ir izveidots pieprasījums, ģenerēts pasūtījums piegādātājam, tad RESTā veidojot saņemšanas pavadzīmi, tai jānorāda pasūtījuma numurs un saite ar pasūtījumu tiks izveidota saglabāšanas brīdī, tālāk arī izpildot šo saņemšanu, notiks automātiska daudzumu rezervācija pieprasījumam.

Diemžēl RESTā iekšējās kustības pavadzīmēm nav paredzēts norādīt pasūtījumu un tas nozīmē, ka arī saites izveidot šim dokumenta nevar. Šīs pavadzīmes būtu jāģenerē Horizon no pieprasījuma rindām, ja vēlamies automātiskas rezervācijas.

Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Sveiki!

 

Kāpēc Noliktava 1 nevar uzreiz paskatīties, kurās noliktavās ir atlikumi un tikai uz tiem konkrēti izveidot pieprasījumu?? 

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām