Arvis Cinis
CONTRIBUTOR **

Rēķina sūtīšana izmantojot e-pasta klienta programmatūru (Outlook)

autors Arvis Cinis (Atjaunots ‎08-10-2019 17:37 autors Mija Zaļūksne VISMA )

Pēc Windows un Office jauninājumiem vairs nestrādā epasta nosūtīšana izmantojot Outlook. Izvēloties rēķina drukāšana kā drukas veidu izvēlamies E-pasts. Pie Sūtīt automātiski lauka neieķeksējot ķeksi Horizon iepriekš atvēra Outlook jauna epasta logu, kurā bija jau visa aizpildītā informācija un pievienots rēķina fails. Tagad nospiežot pogu Sūtīt nomirgo logs kad it kā tiek sūtīts, bet parādās apakšā paziņojums E-pasts nav nosūtīts.

E-mail_error.JPG

 

Sākumā bija doma ka nav norādīta pareiza noklusētā E-pasta programma. Taču tas ir pārbaudīts. Arī spiežot uz kādas epasta saites kādā mājas lapā atveras Outlook ar jaunu epastu. Taču no Horizon tas neveras.

Izmēģināju arī opcijas, kas redzamas zem Sistēma -> Uzstādījumi -> Darba stacijas parametri (Epasta klienta parametri) - bet arī neviens no tiem parametriem nekādas izmaiņas nenesa. Varbūt šī problēma jau ir apzināta un ir konkrēti zināms, kas datoram ir jāpakonfigurē, lai šī funkcionalitāte atkal strādātu?

 

4 ATBILDES 4
Accepted solution
Mija Zaļūksne
VISMA

autors Mija Zaļūksne

Labdien!

 

Lai nosūtītu E-Pastu ir nepieciešama šī atslēga: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\WOW6432Node\Microsoft\Windows Messaging Subsystem vērtība "MAPI"="1"


Reģistra fails, kas pievieno šo vērtību ir Windows Messaging Subsystem.reg

MartinsL
CONTRIBUTOR *

autors MartinsL

Labdien!

Problēma līdzīga, tik e-pasta klients cits... vai varētu arī izveidot reģistra atslēgu priekš Thunderbird !?

MartinsL
CONTRIBUTOR *

autors MartinsL

Pievienojām šo pašu reģistra atslēgu un viss strādā kā nākas, paldies!

Arvis Cinis
CONTRIBUTOR **

autors Arvis Cinis

Paldies! Jā salabojot reģistra vērtības viss OK. Strādā. 

 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām