Anonymous
Neattiecas

neaprēķina B lapu

autors Anonymous

Labdien!

Aprēķinot algas par 2021.g.janvāri secināju, ka nevienam darbiniekam netiek aprēķināta B lapa. Prombūtnē viss ir ievadīts korekti. Statuss "Aprēķināts" Dokumenta statuss dažiem "Aprēķināts" , dažiem "Jauns", lai gan visi rēķināti reizē. Atverot pašu algas aprēķinu, ka arī pārbaudot Personas kontu, neparādās informācija, ka personai bijusi lapa B. Darba laika uzskaitē parādās informācija par slimības lapu attiecīgajā periodā. Varbūt gada sākumā bija jāveic kaut kādas konfigurācijas, ko esmu palaidusi garām? 2020.gadā viss aprēķinās un parādās pareizi un es nekādas izmaiņas B lapu uzstādījumos neesmu veikusi. Lūdzu dodiet kādu padomu, kur varētu būt problēma.

1 ATBILDĒT 1

autors Elīna Šauriņa

Labdien, 

 

Ir jāpēta algas aprēķins no Personas kartītes puses, kur ir iespēja apskatīt izmaksu rindas. Ja darbiniekam ir veikti divi aprēķini vienā mēnesī, tad ir ļoti iespējams, ka skatāties no viena aprēķina puses, kamēr otrs tiek nepamanīts. (Piemēram: divi aprēķini mēdz būt gadījumos, ja tiek veikts algas aprēķins un atvaļinājuma rezerves aprēķins vai atsevišķs samaksu aprēķins un vēlāk seko pilns algas aprēķins)

 

Šajā gadījumā būtu jāsazinās ar kādu no mūsu konsultantiem, lai izskata kāda varētu būt problēma. 2021. gada algu konfigurācijas materiālus var atrast te:  Ikgadējie konfigurācijas uzstādījumi 2021.gadam Al... - Visma Community , lai gan samaksas veidos nekādas izmaiņas nav veiktas. 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām