Gunta Germane
CHAMPION **

Darbības ar failiem failu glabātuvē- papildus jautājums

autors Gunta Germane

Labdien

Mēģinu iegūt atdevi no failu pievienošanas failu glabātuvē:

Man rodas problēma:

1 dokumentu saraksts- failu glabātuvē pievienotie faili- drukāt

1.1. Nav iespēja izvēlēties sistēmā nereģistrēta lietotāja e pastu kam nosūtīt failus (piemēram pēc VID darbinieka pieprasījuma nosūtīt VID darbiniekam.

1.2 vai nav iespēja iestrādāt funkciju drukāt pievienotos failus uz PDF printera iezīmētos failus apvienojot vienā failā (varbūt ka ir tikai neatrodu kā saku īsto iezīmi. jeb ideālā gadījumā apvienot iezīmētos dokumentus piemēram 10 vienības  un sūtīt kā vienu dokumentu pielikumā e pastam e pastā , 

Pēc principa kā strādā skeneris ( vismaz manā rīcībā esošais)- dod iespēju izvēlēties noskanētās lapas saglabāt kā 1 dokumentu jeb saglabāt katru lapu kā atsevišķu dokumentu 

 

Situācijas izklāsts:

Vajag sūtīt  1 mēneša skanētos dokumentus.

Ir pievienoti failu glabātuvē.

Pat piemānot sistēmu ( piemēram īslaicīgi ievietojot noliktavas atbildīgā laukā  vai citā kurš ir pieejams izvēlē  failu sūtīšanai bet netiek aktīvi izmantots VID darbinieka e pastu) varu nosūtīt tikai katru failu glabātuvē esošo dokumentu kā atsevišķu e pastu. Dabīgi ka pēc testa sūtījuma saņemšanas bija lūgums no VID darbinieka vai nevar apvienot vairākus dokumentus vienā failā .

Varbūt var tikai atkal es neatradu īsto atzīmi kas jāveic 

Domāju ka pārejot uz skenētu  dokumentu izmantošanu šis jautājums var aktualizēties daudziem .

Ja vienkārši sistēma dod iespēju bet es nemāku lūdzu dodiet padomu 

6 ATBILDES 6
Gunta Germane
CHAMPION **

autors Gunta Germane

"Ar nepacietību gaidu Jūsu iecerētā  risinājuma realizāciju dzīvē." Lūdzu vai ir virzība šim jautājumam. Kārtējais VID

pieprasījums Lai zinu kā gatavot atbildi 

autors Ilga Andersone

@Gunta Germane VID semināros, ko esam apmeklējuši dzirdam virzību vairāk uz to, ka nevis janosūta VID dokumenti, bet varam ietdot VID darbiniekam piekļuvi sistēmai.
Kādas šobrīd iespējas redzam:

- HOP atskaites
Izveidojam publicēto atskaiti ar konkrētu filtru, kas ir pieprasīts un trešā puse varēs apskatīt dokumentu sarakstu un pievienotos failus.

- Horizon lietotājs

Izveidojam Horizon lietotāju ar atbilstošām tiesībām, lai trešā puse var piekļust sev nepieciešamajiem datiem.

- Iespēja lejupielādēt pievienotos failus

Šī ir iespēja, ko izskatām iestrādāt sistēmā, ka atvērtam pievienoto failu sarakstam iespējams lejupielādēt failus. Tiktu izveidots arhivēts fails, kurš saturētu dokumentu sarakstu Excel formā un pievienotos failus. Šo tad varam tālāk nodot trešajai pusei. Skatāmies uz failu lejupielādēšu nevis nosūtīšanu uzreiz e-pastā, jo faili ļoti ātri var pārstniegt pieļaujamo e-pasta pielikumu lielumu un tāpat būs jāizvēlas cita iespēja.

Ja trešajai pusei jānosūta neliels apjoms failu, piemēram, viena rēķina pielikumi, tad izskatām iespēju drukas logā ļaut ar roku ievadīt e-pasta adresi, kam nosūtīt pievienotos failus. 

 

Vai šeit redzat risinājumus jūsu situācijai?

Gunta Germane
CHAMPION **

autors Gunta Germane

Papildus gribēju piebilst :

Šī Hop lietotāja izveide un Horizon lietotāja administrēšana un pieslēguma nodrošināšana domāju ka daudziem lietotājiem radīs problēmas iemaņu un zināšanu trūkuma dēļ . Būs darbs konsultantiem .

autors Ilga Andersone

@Gunta Germane Šī noteikti ir vērtīga piebilde. Lietotāju un lomu administrēšana ir temats, kur Horizon ir attīstības iespējas.

Gunta Germane
CHAMPION **

autors Gunta Germane

Labdien

Atkal aktualizējas failu nosūtīšanas jautājums.

Kā veicas ar risinājuma ieviešanu ? kādas ir perspektīvas to redzēt dzīvē? 

LŪDZU ATBILDIET LAI VARU PIEŅEMT LĒMUMU KĀ GATAVOT INFO vidam

 

Gunta Germane
CHAMPION **

autors Gunta Germane

Paldies par atbildi.

Par VID darbinieku piekļuvi sistēmas datiem.

Man konkrētajā gadījumā tas nebija aktuāli , bet neformālās sarunās esmu dzirdējusi ka VID darbinieki pieslēgšoties grāmatvedības sistēmām . Par to nāks laiks, nāks padoms. Par papildus lietotāju tās atkal ir uzņēmumam papildus izmaksas jo licenzes cena ir atkarīga no lietotāju skaita.

Manā konkrētajā gadījumā Jūsu minētā iespēja par dokumentu saraksta un tam pievienoto failu lejuplādi pilnībā būtu apmierinājusi manas vajadzības.

Pašlaik pēc principa " sargā sevi tad dievs tevi sargās"  saglabāju ārpus Horizona sistematizētās mapēs skanētos failus lai varu no mapes vajadzību gadījumā   nosūtīt.

Ja vēl papildus  Jūsu minētajam veidotos iespēja sarakstam pievienotos failus lejuplādēt pdf formātā- ar izvēli apvienot vienā failā vai saglabāt katru dokumentu kā atsevišķu failu  tad vispār mums kā lietotājiem būtu brīvas rokas darbā ar pievienoto failu lejuplādes veida izvēli.

 

Ar nepacietību gaidu Jūsu iecerētā  risinājuma realizāciju dzīvē.

  Varēšu atteikties no failu saglabāšanas ārpus Horizon sitēmas tā ir laika ietilpīga lai atverot failu sarakstu varētu noorientēties pēc nosaukuma kuru failu vajag.

Paldies par ieklausīšanos lietotāja problēmās.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām