Elīna Birzleja
CONTRIBUTOR *

FG60 Neptune un MT90 (Newland)

autors Elīna Birzleja

Labdien!

Vai Horizon ir iespējams savienot ar FG60 Neptune un MT90 (Newland) skeneriem?

  • Kas nepieciešams klientam, lai varētu šos skenerus ar Horizon izmantot, kā konfigurēt?
  • Vai ir pieejama kāda instrukcija?

Skeneri paredzēti preču pieņemšanas, norakstīšanas pavadzīmju izveidošanai, lai nav vairs manuāli jāraksta pvz HORIZONā, tieši tāpat kā CHD ONE. Tā sakot - jaunāki un ērtāk lietojami modeļi. Droši vien arī inventarizācijas veikšanai utml.

 

Jau iepriekš paldies!

3 ATBILDES 3
Alvis
CONTRIBUTOR ***

autors Alvis

un tēma noliktava!

Alvis
CONTRIBUTOR ***

autors Alvis (Atjaunots ‎06-02-2023 12:04 autors Alvis )

Pa tiešo ar horizon būs neērti. iesaku izvēlēties Gudras noliktavas risnijājumu, RGP preču pieņemšanas risinājumu, vai Airisas noliktavas risinājumui. visi trīs risinājumi ir savietojami ar Horizon. Apskataties, un izvēlaties sev piemērotāko.

Accepted solution
Nauris_arise_lv
PARTNER

autors Nauris_arise_lv

Alvis nedaudz kļūdījies uzņēmuma nosaukuma rakstībā -  nevis Airisas, bet Arises.

Īsumā par mūsu risinājumu:

Risinājums darbojas uz mobiliem telefoniem, planšetēm, datoriem. Iespējams izmantot iebūvētu svītrkodu lasītāju (visticamāk derēs arī FG60 Neptune un MT90 (Newland)) vai ārēju, caur Bluetooth pieslēdzamu, svītrkodu lasītāju. Var izmantot arī bez svītrkodu lasītājiem.
Ar risinājuma palīdzību var veidot un veikt labojumus visa veida Horizon noliktavas dokumentos - saņemšana, pārdošana, iekšējā kustība, norakstīšana, atpakaļsaņemšana, atgriešana, apgādes/realizācijas rēķini. Ja Horizon licencē ir piegāžu vadības (loģistikas) modulis, tad var veidot loģistikas dokumentus (pasūtījumus un pieprasījumus) kā arī no loģistikas dokumentiem ģenerēt noliktavas dokumentus.
Iespēja veikt preču uzskaiti gan pa daudzumiem, gan partiju līmenī (ar derīgumu termiņiem, partiju numuriem, lot numuriem, u.t.t.)
Datu apmaiņa ar Horizon ir tūlītēja (redzami aktuālie dati).

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām