ermado
CONTRIBUTOR ***

Klienta kods partijas numeratorā

autors ermado

Sveicināti!

Vēlos saņemšanas pavadzīmēs noteiktām nomenklatūrām izmantot partijas numeratoru, kurā iekļauts klienta kods.

Diemžēl numeratorā piedāvāta iespēja "Klienta kods" nedod nekādu vērtību. Tāpat dokumenta datums numeratorā parādās 1899.gads. Turpretī sistēmas datums un atbildīgā kods no dokumenta tiek ielasīts pareizi.

Ir kāda iespēja partijas numeratorā izmantot klienta identifikatoru?

6 ATBILDES 6

autors Diāna Bomiņa

Labdien @ermado !

 

Ja numurā ir nepieciešams atspoguļot dokumenta datumu un klienta kodu, tad numerators varētu izskatīties šādi: 

Screenshot_7.png

Tālāk ir jāņem vērā, kādu numeratora aizpildes iespēju izvēlēties (to dara dok. tipā), pavisam ir 3 iespējas - uzsākot ievadi, saglabājot vai tikai pēc pieprasījuma.

 

Screenshot_9.png

 

Uzsākot ievadi -> Jāņem vērā, ka šajā gadījumā, vadot saņemšanas pavadzīmi, sistēma uzreiz aizpildīs numuru, kas šajā gadījumā aizpildīsies tikai ar dokumenta numuru, jo tajā brīdī, kad tiek pievienota jauna pavadzīme vēl nav pievienota klienta kartīte, kad ir pievienota kartīte, tad ir atkārtoti jāspiež numeratora aizpildes poga un tad būtu jāaizpildās arī klienta kodam. Ja tiek mainīts arī saņemšanas dokumenta datums, tad tas pats - atkārtoti jānospiež uz numeratora, lai dokumenta datums numurā pielasās jauns.

 

Saglabājot-> Šajā gadījumā pievienojot jaunu pvz ne saņemšanas dokumenta numurs, ne arī partiju numuri nebūs aizpildīti, tie aizpildīsies automātiski tikai brīdī, kad saglabāsiet dokumentu. Numerators paņems to datumu un klienta kodu, kas būs ievadīts šajā pvz pirms saglabāšanas. Šajā gadījumā ir jāņem vērā, ja viena pavadzīme saturēs vairākas partijas un tās vēlaties numurēt dažādi, tad ar šo opciju, visas esošās partijas dokumentā numurēsies vienādi - pēc piesaistītā numeratora, neskatoties uz to, ka kādai partijai manuāli norādījāt citu numuru.

 

Pēc pieprasījuma -> Te savukārt numurs tiks aizpildīts tikai tad, ja uzpiedīsiet uz numeratora pogu, citā gadījumā, sistēma numuru nepiedāvās. 

 

 

ermado
CONTRIBUTOR ***

autors ermado

Paldies @Diāna Bomiņa par detalizēto izklāstu!

Notestēju numeratoru pie PZ numura - jā, tur tas darbojas.

Diemžēl ar partijām šāds numerators nedarbojas.

Kā jau minēju pirmajā ziņā, pie partijām numerators māk no dokumenta pareizi nolasīt atbildīgo (šo es mēģināju testa nolūkos), taču nekādīgi ne klienta numuru, ne dokumenta datumu.

Partijai numurs piešķiras tanī brīdi, kad rindiņā nomenklatūrai tiek norādīts skaits. Uz šo brīdi dokumentam ir gan klients ievadīts, gan datums. Izmēģināju gan uzsākot vadīt jaunu PZ (vēl nesaglabāta), gan atverot uz labošanu jau saglabātu un pievienojot klāt jaunas rindas.

Šo pasākumu ar partiju numuriem, kas satur klienta kodu un mēneša numuru esmu iecerējis izmantot, lai mūsu uzņēmuma akcijā, konkrēts klients  mēneša ietvaros varētu bez maksas nodot konkrētu lietu tikai vienu reizi. Kontrolēt to bija paredzēts ar partijas unikalitāti - tas gan darbojas.

Varbūt var kā savādāk panākt to pašu rezultātu?

autors Diāna Bomiņa

Labdien @ermado !

 

Notestēju arī partijas numuru, man izdodas. Scenārijs: Datums automātiski šodienas parādās, klientu pievienoju, atbildīgo arī un tad izsaucu numeratoru un tad sāku vadīt pavadzīmes rindas ar daudzumiem un partijas numurs veiksmīgi ir aizpildās. Varbūt Jūs varat aprakstīt kā Jūs rīkojaties?

 

Screenshot_13.png

 

ermado
CONTRIBUTOR ***

autors ermado (Atjaunots ‎27-03-2023 13:38 autors ermado )

Labdien!

Tomēr pie partijām numerators ar klienta kodu man nedarbojas. Pie pavadzīmes numura viss ir kārtībā.

Darbojos sekojoši:

1. Izveidots numerators, kā redzams ekrāna uzņēmumā

Numerators.jpg

2. Nomenklatūras kartiņā šis numerators ir ielikts pie partijām:

Nomenklatūra.jpg

3. Šo pašu numeratoru testa nolūkiem ieliku arī PZ numuram. Rezultātā PZ numurs aizpildās atbilstoši numeratora aprakstam, taču partijā numerators redz tikai atbildīgo.

PZ.jpg

Varbūt tas saistīts ar kādu licences opciju? Mums nav Ražošanas moduļa.

Accepted solution
Diāna Bomiņa
VISMA

autors Diāna Bomiņa

Jā, partijas numurs diemžēl nedarbojas, es nemēģināju to pievienot kā partijas numeratoru, bet gan tikai kā dokumenta tipa numuru un tā, kā pašā nomenklatūras kartītē partijas numerators nav norādīts, tad sistēma partijas numuru noklusēti aizpilda ar dokumenta numuru.

Izstrādes komanda man ir devusi ziņu, ka numeratora lauki tiek programmēti katrā vietā atsevišķi un tieši partijas numeratoram klienta kartītes kods un datums netika izveidots, jo nebija arī pieprasījuma no citiem klientiem pēc šiem laukiem. Sakiet, lūdzu, vai Jums ir kāda būtiska vajadzība partijas numurā norādīt klienta kodu un datumu? 

ermado
CONTRIBUTOR ***

autors ermado

Sveiki!

Paldies par veltīto laiku mana jautājuma risināšanā. Būtībā vajadzīgo mērķi es sasniegšu šo numeratoru ar klienta kodu izmantojot dokumenta numurēšanai, savukārt no turienes jau būs man vajadzīgie partijas numuri.

Vajadzība pēc visa šī, kā jau iepriekš minēju, ir nodrošināt uzņēmuma akcijai mēneša ietvaros no katra klienta noteiktu preci uzpirkt tikai vienu reizi.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām