Baiba
CONTRIBUTOR ***

Maksājuma uzdevums reversajam darījumam

autors Baiba

Labdien!

Ievadam rēķinu par reverso darījumu saņemšanu(priekšnodoklis neatskaitāms, PVN maksājam budžetā):

kluda1.PNG

Veidojot maksājuma uzdevumu, sadalījumā ielec nevis 5311 konts summai 82.04EUR, bet arī PVN kontsun Visa summa tiek sadalīta proporcionāli(šobrīd kontu 57238 labojam manuāli uz 5311), kā pareizi sakonfigurēt, lai maksājuma uzdevumā klientam skaitāmā summa jau uzreiz tiek iegrāmatota uz 5311:

kluda2.PNG

4 ATBILDES 4
Accepted solution
Gunta_MKFinanses
PARTNER

autors Gunta_MKFinanses

Kontroles un vides parametros (Sistēma->uzstādījumi->kontroles un vides parametri)vajadzētu aktivizēt "uz sadalījumu pārnes tikai grāmatojumus ar klienta kontu"

1.png

Baiba
CONTRIBUTOR ***

autors Baiba

Labs risinājums, bet bieži gadās darījumi, kur klienta kartiņā ir viens konts, bet darījums tiek grāmatots gan šajā, gan citā kontā, atkarībā no darījuma veida, tad dimensijas maksājumā neielec, jo rēķinā nav grāmatojuma ar klienta kontu. Kā to apiet?

Raita Reine
VISMA

autors Raita Reine

Kāds ir iemesls, kāpēc bieži grāmato uz citu kontu nekā klienta kartītē? Varbūt tas ir maināms?

 

Sistēmā šobrīd ir tikai iespēja, ko aprakstīja @Gunta_MKFinanses . Citi gadījumi būs jāapstrādā manuāli.

Baiba
CONTRIBUTOR ***

autors Baiba

Gadījumi, piemēram, sekojoši-viena klienta kartiņa tiek izmantota kā pabalstu saņēmējam un kā ceļa naudu kompensācija skolēna vecākam u.c. Katrā gadījumā paldies par ideju, vienkārši mums jāpārdomā, kas mums ir izdevīgāk-manuāli vai iepriekš minētais variants.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām