ermado
CONTRIBUTOR ***

Nomenklatūras atlase 610.versijā

autors ermado

Sveicināti!

Uzliku jauno 610.versiju un saskāros ar neērtībām saistībā ar nomenklatūru atlasi pavadzīmē. Šobrīd rindā pie koda uzspiežot uz trīs punktiem atveras nomenklatūru saraksts ar jauno ātro filtru, kurš ļauj vienlaicīgi uzreiz meklēt pa trīs laukiem. Taču ar šo ātro filtru tiek atlasītas visas nomenklatūras, arī tās, kuras sen vairs nav noliktavā. Līdz ar to šis jaunums nav ērts lietošanā. Pirms 610. versijas Horizon atcerējās kādu pēdējo filtru es biju izmantojis pie nomenklatūru atlases, taču tagad katru reizi, pievienojot jaunu rindu, izlec ātrais filtrs, nevis tikko iepriekš lietotais. Vai nav kāds risinājums pielabot un saglabāt ātro filtru (šobrīd var pielabot, bet ne saglabāt)? Vai arī kaut kā norādīt filtru pēc noklusējuma?

 

5 ATBILDES 5
Ieva Pudāne
VISMA

autors Ieva Pudāne

@ermado Pārbaudīju Jūsu scenāriju, visam būtu jāstrādā korekti - vecie filtri, kur meklēšana pēc trim laukiem ir aktuāla, būtu japapildina ar Meklēt pēc šablona:

IevaPudne_0-1671729136368.png

Sarakstā pēc Horizon restarta arī būtu jāatveras pēdējā sesijā izvēlētajam izskatam un filtram. Ja tas tā nedarbojas, tad, lūdzu, sazinieties ar uzņēmumu, kas apkalpo Jūsu Horizon, situācija ir jāpēta.

 

ermado
CONTRIBUTOR ***

autors ermado

Ja atver Nomenklatūru sarakstu atsevišķi, tur viss ir kārtībā. Scenārijs, kurš ir pamainījies ar jauno versiju, ir šāds:

Dokumenti -> Noliktava -> Jauna pavadzīne -> Pārdošanas pavadzīme.

Šeit pievienojot jaunu rindu ar nomenklatūru, vienmēr izlec ātrais filtrs, neatkarīgi no tā, ka tikko bija izmantots cits filtrs.

Šī situācija atkārtojas, ja rindas pievienošanai izmanto trīs punktus koda ailītē. Ja jaunu rindu pievieno ar zaļo plusu labajā pusē, viss ir kārtībā.

Iespējams, jāmaina ieradumi jaunas rindas pievienošanas darbībām, un problēma būs atrisināta 😁

Accepted solution
Ieva Pudāne
VISMA

autors Ieva Pudāne

@ermado Jā, laukam Kods ir piesaistīts Ātrais filtrs, jo paredzēts, ka laukā Kods arī tiek norādītas kādas vērtības, pirms spiešanas uz trīspunkti (kas, savukārt, uzreiz sašaurina izvēli sarakstā, kas atvērsies). Trīslape ir vispiemērotākais risinājums, jo sistēma atcerās pēdējo izmantoto filtru, kā arī pieturot SHIFT var iezīmēt vairākas kartītes, kas nav iespējams atverot sarakstu caur lauku Kods.

Kas attiecas un nomenklatūrām, kas vairs nav aktuālas - tās ir jādeaktivizē (vai nu nomenklatūras kartītes apakšējā daļā vai nomenklatūru sarakstā caur Darbības > Lauku labošanu iezīmētajām rindām). Tās, protams, būs pieejamas atceļot noklusēto filtru (Rādīt tikai aktīvās kartītes), kā arī joprojām uzrādīsies atskaitēs.

JanisM
CONTRIBUTOR *

autors JanisM

Labdien Ieva. Atvainojos, tomēr man nav skaidrs. 
Mana situācija ir produktu ievadīšana saņemšanas pavadzīmē - ok - pieņemsim, ka ievadu koda ailītē jau daļu teksta un tad atverot ar "trīspunkti" sarakstu man atveras jau visi kas ir ar to tekstu. tomēr vadot jau nākošo nomenklatūras rindu un uzspiežot uz "trīspunktes" preces koda laukā man parādās preces atkal alfabēta kārtībā no kurām tad varu kaut ko izvēlēties.

piekrītu, ka var izmantot "trīslapi" lai uzreiz iezīmētu vienas grupas preces - piemēram ja ir vairāki līdzīgi produkti. tomēr ja pavadzīme ir "gara" un tie produkti ir izmētāti, tad tas nav ērti. 

es domāju, ka tai meklēšanas opcijai - ikonai būtu jāpaliek tādā statusā kādā tā bija pēc pēdējās produkta izvēles. ja lietotājam tā der un viņš izmanto jauno metodi, tad lai paliek viņam aktīva. savukārt ja lietotājs izvēlējies strādāt "pa vecam" tad tai pogai jābūt neaktīvai. līdzīgi kā ir ar izskatiem - ka sistēma atceras to izskatu, kāds bija pēdējais aizvērtais.

autors sandratimofejeva

Sveiki!

 

Vai Jūs varētu atsūtīt precīzāku infomāciju? Vislabāk uztaisīt ekrānšāviņu ar filtru kāds Jums atvērās iepriekš, tad varēsim ieteikt kā labāk risināt situāciju.

 

Sandra Timofejeva

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām