Agnese Tetere
CONTRIBUTOR *

Numerācija jaunam gadam sākoties

autors Agnese Tetere

Labdien, 

 

sakiet lūdzu kā pareizi iestatīt jaunu automātisko numerāciju 2022.gadam (no 001) visa veida personāla dokumentiem - rīkojumi, vienošanās, līgumi un citi. Gads man ir nomainījies automātiski, bet dokumenti tiek uzskaitīti tālāk.

1 ATBILDĒT 1
Accepted solution
Diāna Bomiņa
VISMA

autors Diāna Bomiņa

Labdien!

 

Par numeratoriem mums ir raksts ŠEIT.

 

Viss atkarīgs no tā, ko Jūs vēlaties redzēt kā automātisko numerāciju, piemēram, ja Jūs vēlaties lai dokumenta numerācija ir šāda: 001-2022; 002-2022; 003-2022. Tad sākumā Jums ir jāsaprot, kuriem dokumentu tipiem Jūs vēlaties mainīt šo numeratoru, visus dokumenta tipus var redzēt Sistēma->Uzstādījumi->Dokumentu tipi. 

 

numeratori 1.PNG

 

Izvēloties kādu dokumenta tipu, lai saprastu kāds numerators ir šobrīd piesaistīts, ir jāatver šis dokumenta tips apskates režīmā un apakšā, lauku atribūtu lapaspusē, var redzēt šī brīža numeratora nosaukumu.

numerators2.PNG

 

Kad ir saprasts, kuru numeratoru ir nepieciešams labot ir jādodās uz Sistēma-> Uzstādījumi-> Numeratori un tur jāatrod pēc nosaukuma šis numerators un jāņem uz labošanu, lai izveidotu augstāk minēto piemēru, rīkojos šādi (skat. attēlā zemāk):

num 3.PNG

Ja Jums ir nepieciešama mūsu palīdzība numeratoru izveidošanā, lūdzu, rakstiet e-pastu uz support.horizon@visma.comun mēs Jums palīdzēsim!

 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām