Manas jomas

Sign in Jums nav iestatītas interesējošās jomas.
atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Highlighted
CONTRIBUTOR ***

PVN 1.pielikums

Man uz 1.pielikumu zem T aiziet visi maksājuma uzdevumi par pvn D572..K262 vai tas varētu būt tādēļ, ka maksājuma uzdevumos  tiek norādīta darījuma vieta "iekšzeme"?

4 ATBILDES 4
CHAMPION ***

Tēma: PVN 1.pielikums

Summas vairāk kā 150 Eur?
Pvn kategorijai klientam gadijuma nestav pazime T?
Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs

E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
CONTRIBUTOR ***

1.Summas ir lielākas par 150 eur

2.klientu kartiņā nav pazīmes T, tur ir kategorija 1 "maksatājs iekšzemē" .

es nesaprotu kapēc maksājuma uzdevumi ieiet tur, kur tiem nav jābūt

CHAMPION ***

Screenshot_20190207-170703_Microsoft Remote Desktop.jpgjaparbauda darijuma vietas pazimi vai nu no pielikuma, to dokumentu vai klientam zem ta kategorijas

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs

E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
CONTRIBUTOR ***

Uz PVN 1.pielikumu aiziet visi tie dokumenti, kuriem ir grāmatojums D572.. (ja PVN konts /grupa norādīts 572 [Sistēma-uzstādījumi-Uzskaites parametri-> {PVN deklarācija} Konts vai kontu grupa norēķiniem par PVN]) un darījuma vieta iekšzeme.
Zem T viņi nokļūst, jo darījuma summa bez PVN ir 0.00 - respektīvi mazāka par 150 eur.

Nekāda sakara ar kategoriju aprakstu tur nav!

Risinājums: 1.variants: vienkārši izdzēst no 1.pielikuma maksājumus budžetā (var izstādīt uz ekrāna kolonnu PVN% un pēc tās sakārtot - tā būs vieglāk atrast)
2.variants - katru mēnesi grāmatot budžetā maksājamo nodokli uz kontu, kas ir ārpus PVn apraksta grupas un bankā maksājot norādīt jauno kontu (bet man liekas, ka vienkāršāk ir vienkārši "iztīrīt 1.pielikumu)