VIESTURS
CHAMPION ***

PVN III pielikums

autors VIESTURS

Labdien!

Pēc jaunākās versijas 560.7 instalēšanas PVN 3. pielikumā ielasās visi pakalpojumu rēķini 3. valstīm katrs atsevišķā rindā. Jābūt vienai summai ar norādi uz 48.2 rindu un 5. dokumenta veida kodu -Citi. Pārējie pielikumi korekti, neko neesmu mainījis.

 

Paldies,

Viesturs 

6 ATBILDES 6
Accepted solution
Raita Reine
VISMA

autors Raita Reine

Labdien,

535.v. bija izmaiņas un tagad darījumi ar darījuma vietu “Pakalpojumi ārpus ES” vai “Ārpus ES preces”, kas tiek attēloti PVN deklarācijas 48.2 rindā, pielikuma III daļā tiek izdalīti atsevišķi, neraugoties uz darījuma robežsummu.

Šādas izmaiņas tika veiktas atbilstoši VID norādījumiem vairākiem klientiem.

Diāna 11
CHAMPION **

autors Diāna 11

Jā tas ir noteikts. Bet man tomēr viņus met zem 150.00 eur kopējos darījumos. Kas jāizdara, lai tā nebūt?

Tas pats attiecas arī uz PVN1 I pielikumu?

Raita Reine
VISMA

autors Raita Reine

@Diāna 11  Jāskatās datos uz konkrēto dokumentu - kāda tieši ir darījuma vieta un kāda ir PVN kategorijas pazīme.

Diāna 11
CHAMPION **

autors Diāna 11

Darījuma vieta _Ārpus ES , kategorija -klienta vai PVN? Klienta PVN kategorija 8 (Ārpus ES), dokumentā rindas PVN "N"

Raita Reine
VISMA

autors Raita Reine

Interesē Dokumenta PVN kategorijas Darījuma veida pazīme (tā ietekmē deklarācijas darījumu veidus/kodus)

dar_pazīme.png

 

 

VIESTURS
CHAMPION ***

autors VIESTURS

Paldies.  Tas ir jaunums.

 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām