atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Baiba
CONTRIBUTOR **

Pārejas tabula kases orderiem

autors Baiba

Izejošajiem un ienākošajiem maksājuma uzdevumiem veiksmīgi ir iespējams pievienot pārējas tabulas kontiem un dimensijām, bet šāda opcija nav kases ieņēmumu un izdevuma orderiem. Diemžēl šogad mums arī mainās vairāki izmaksu posteņi, kā arī tiek mainītas struktūrvienības un piesaistot kases ieņēmumu orderiem debitorus, visi izmainītie dati tiek laboti ar roku. Vai šajā jomā ir iespējams kāds cits risinājums, jo ievadītie apjomi ir pietiekoši lieli.

3 ATBILDES 3
Raita Reine
VISMA

autors Raita Reine

Labdien @Baiba  ,

Iespēja pielietot pārejas tabulas maksājumos tika veidota sakarā ar MK noteikumiem nr. 87, kur bija kontu plāna izmaiņas no 01.01.2019.

Tā kā tas skar tikai publisko sektoru, un tur pārsvarā nav skaidras naudas norēķini, tad izmaiņas tika iestrādātas tikai bankas pusē, jo bija diezgan darbietilpīgas.

 

Vai varat minēt sfēru, kurā darbojaties, kur ienāk daudzi debitoru maksājumi kasē pēc rēķiniem? Un kāds tieši ir kontu vai dimensiju maiņas iemesls?

Baiba
CONTRIBUTOR **

autors Baiba

Labdien!

Es strādāju publiskajā sektorā. Mums ir vairākas kases aparātu kases, kurās ienāk maksājumi pēc rēķiniem. Saskaņa ar MK noteikumu 1031 grozījumu skaidrojumiem, mums bija nepieciešams mainīt ekonomiskās klasifikācijas kodus tieši ieņēmumu pusē(kas 2019.gadā bija izdevumu atjaunošana, tas 2020.gadā-ieņēmumi), tādēļ vēlējos noskaidrot, vai šāda opcija kā maksājuma uzdevumiem(ļoti atviegloja darbu) ir pieejama arī kasēm.

Accepted solution
Raita Reine
VISMA

autors Raita Reine

@Baiba  , paldies par precizējumu!
Kases orderiem pārejas tabulas šobrīd diemžēl nav un arī nav plānotas tuvākajā nākotnē.

 

Pie nākamām lielākām budžeta iestāžu kontu/kodu izmaiņām būs mums vēlreiz jāpārskata pieņēmums, ka publiskajā sektorā skaidras naudas norēķini ir maz vai nemaz.