- Als nieuw markeren
- Als gelezen markeren
- Bladwijzer
- Abonneren
- Printervriendelijke pagina
- Ongepaste inhoud melden
Workflow is na het live zetten in Youforce Selfservice niet gelijk zicht in Mijn Youforce
Is het mogelijk dat een nieuwe workflow gelijk zichtbaar wordt voor de medewerkers. En met zichtbaar worden bedoel ik dezelfde dag zichtbaar is in Mijn Youforce(onder persoonlijk). En niet een dag later.
Ik ga er dan vanuit dat de autorisatie aangezet zijn in Self Service en in mijn youforce bij configuraties links Mijn Youforce de workflow is toegevoegd (eventueel met zoekwoorden)
Of is het mogelijk om de workflow helemaal in te richten in Youforce Self Service en klaar te zetten met een ingangsdatum. En bij het inrichten van de workflow het vinkje "uitsluiten startmenu" aan te zetten, zodat op de dag van de live dmv het uitvinken de workflow gelijk zichtbaar is voor de medewerker. En niet pas een dag later.
U moet een geregistreerde gebruiker zijn om hier een opmerking toe te voegen. Als u al geregistreerd bent, moet u zich aanmelden. Als u zich nog niet hebt geregistreerd, moet u zich registreren en aanmelden.