Iznākusi jaunā HoP versija Apodziņš

autors IndraTeile (Atjaunots ‎13-04-2023 14:15 autors Mija Zaļūksne VISMA )

Šajā HoP versijā veikti vairāki uzlabojumi lietotnēs un platformā, kā arī problēmu labojumi.

 

Platforma

 

 1.  Svarīgi! No 2023. gada 11. oktobra vairs netiks atbalstīta Windows Server 2012 versija HoP on-prem(uz klienta serveriem) instalācijām. Šajā un vecākās OS versijās novērotās HoP problēmas pēc 11.10.2023. vairs netiks risinātas un problēmu gadījumā būs nepieciešams atjaunināt OS versiju. 

 2. Svarīgi! No šīs versijas HoP datubāzi iespējams atjaunot uz PostgreSQL 14. versiju. Procesa atvieglošanai instalācijas mapē pēc HoP atjaunināšanas būs pieejami PowerShell skripti, ko varēs izpildīt uz HoP instalācijas servera, lai atjauninātu PostgreSQL serveri un migrētu HoP datubāzi. 
  Uzzināt vairāk >> 

 3.  Jauniem klientiem PostgreSQL turpmāk netiks instalēts kopā ar HoP. PostgreSQL serverim būs jābūt instalētam pirms HoP instalācijas palaišanas. Šobrīd rekomendētā PostgreSQL versija: 14.

 4. Jaunam lietotājam, pirmo reizi mainot paroli, tiks attēloti visi Horizon norādītie WEB drošības nosacījumi parolei.

 5. Lietotnē “Uzstādījumi” pievienota jauna funkcionalitāte: ja firmas uzstādījumi atšķiras no noklusētajiem, tad parādīsies paziņojums un lietotājam būs iespēja notīrīt šīs firmas pielāgotos uzstādījumus.
  IndraTeile_0-1681365064737.png

 

Personāls un Personāls +

 1. Novērsta kļūda: sadaļā “Mani darbinieki” -> “Rīkojumi” nebija iespējams atvērt rīkojuma detalizācijas skatu, ja rīkojums ir veidots, balstoties uz lauku “Persona”.

 2. Tagad, ja vadītāja struktūrvienība saskan ar rīkojumā norādīto saskaņotāja struktūrvienību, tad būs iespējams apskatīt detalizācijas skatu.

 3. Sarakstā "Mani darbinieki" veiktas izmaiņas pie datu izgūšanas par ikgadējiem atvaļinājuma uzkrājumiem. Kamēr dati tiek ielādēti, lietotājs redz "-", un pēc brīža ir redzama informācija par uzkrājumiem.

 4. Novērsta kļūda: saimniecisko izdevumu saskaņošanas uzdevumi nebija pieejami saskaņošanai.
  Saimniecisko izdevumu pieteikumā pievienota iespēja norādīt iestādi, kurā veidot pieteikumu.

 5. Novērsta kļūda: nevarēja izveidot un atvērt saimniecisko izdevumu pieteikumus.

 6. Novērsta kļūda: saskaņotājam mācību pieteikuma norises laiki saskaņošanas uzdevumā uzrādījās atšķirīgi no iesniedzēja norādītajiem laikiem.

 7. Novērsta kļūda: mācību pieteikumos nevarēja apskatīt pievienotos failus.

 8. Uzlabota ātrdarbība, ielādējot sarakstu “Mani darbinieki”.

 9. Pievienots rīkojumu detalizācijas skats sadaļā “Mani darbinieki” -> “Rīkojumi”.

 10. Lietotnē “Mani darbinieki” mainīta navigācija starp sadaļām “Pamatdati”, “Darba dati”. “Prombūtnes”, “Rīkojumi”. Navigācija tagad ir izveidota, kā atsevišķas sadaļas, lai uzlabotu ātrdarbību. Vizuālu izmaiņu nav.

 11. Novērsta kļūda: saskaņotājs, kuram nebija ieraksta personu kartīšu sarakstā, nevarēja apskatīt brīvas formas pieteikumu saskaņošanas uzdevumiem pievienotos pielikumus.

 12. Novērsta kļūda: vienreizējās samaksas un brīvas formas pieteikumus nevarēja nosūtīt saskaņošanai, ja klientam ir vairāku nodokļu maksātāja licence un tai ir beidzies termiņš, bet HoP tā vēl nav atjaunojusies.

 13. Novērsta problēma: rīkojumu izveides forma nereaģēja, ja dinamiskajos laukos bija pievienots liels informācijas apjoms. Turpmāk tiks rādīti pirmie 200 ieraksti, bet pārējie ieraksti būs pieejami, izmantojot meklēšanu.

 14. Rīkojumu saskaņošanas uzdevumiem pievienota vienkāršota uzdevumu saite, kuru var izmantot, veidojot e-pastu šablonu Horizon sistēmā:
  https://hop.visma.lv/#!/HOP/order/task/[uzdevuma ID]

 15. Novērsta problēma: sarakstā “Rīkojumi un vienošanās” vadītājs redzēja universālus rīkojumus, kuri neattiecas uz viņa struktūrvienību. Turpmāk šādus rīkojumus sarakstā “Rīkojumi un vienošanās” redzēs tikai rīkojuma iesniedzējs.

 16. Novērsta problēma: lietotnē “Mani atvaļinājumi” kontaktpersonu atlasīšanai netika piemērots Horizon administratīvo lomu filtrs, jo bija nomainīts saraksts, no kura tiek izgūtas kontaktpersonas.

 17. Uzlabota sistēmas ātrdarbība lietotnē “Meklēt kolēģi”.

 18. Pievienota iespēja redzēt algas datus arī par izbeigtām tiesiskajām attiecībām.

 19. Novērsta kļūda: komandējumu pieteikumos netika attēlotas dimensijas.

Materiālie resursi

 1. Uzlabota materiālo resursu saraksta ātrdarbība.

 2. Novērsta kļūda: tika nepareizi veikta elektroniskās inventarizācijas saskaņošanas uzdevumu atcelšana.

Rēķini

Pievienots brīdinājums lietotājam, ja rēķinā kāda rinda netiek iekļauta kopsummas aprēķinā, jo tai nav norādīts PVN vai notikusi kļūda rindas datu importēšanā.

 

 

Horizon savietojamībai ieteicamie laidieni

Horizon savietojamībai ieteicamie laidieni

605. versija

610. versija

615. versija

Jaunākais vai sākot ar

605.8.

Jaunākais vai sākot ar 

610.16.

Jaunākais vai sākot ar 

615.3.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām