Bārdzīlīte versijā novērstās problēmas un uzlabojumi

autors IndraTeile (Atjaunots ‎10-08-2023 14:05 autors Ieva Juraševska )

Personāls un Personāls +

 

  1. Novērsta kļūda: sadaļā “Mani atvaļinājumi” atvaļinājuma veidam, kam nebija norādīts sākuma un/vai beigu termiņš, tika attēloti divi vienādi ieraksti.
  2. Novērsta kļūda: veidojot vienreizējās samaksas un brīvas formas pieteikumus, tika saņemts paziņojums “Lauks “Darbinieks” nedrīkst būt tukšs”. Turpmāk, strādājot ar Horizon 615. un vecākām versijām, pieteikumu veidošanā tiks piedāvāti tikai pie galvenās izvēlnes norādītās iestādes darbinieki. Savukārt, sākot no Horizon 620. versijas, būs iespēja izvēlēties visus darbiniekus, par kuriem ir atļauts veidot pieteikumus, neskatoties uz izvēlnē norādīto iestādi.
  3. Novērsta kļūda: prombūtnes kalendārā pārceltā darba diena netika attēlota pareizi.
  4. Novērsta kļūda: prombūtnes kalendārā, pārslēdzoties starp mēnešiem, netika pareizi attēlotas darbinieku prombūtnes.
  5. Novērsta kļūda: ja sadaļā “Mani darbinieki” ieslēgti pilnie struktūrvienību nosaukumi, netika rādīta darbinieka likme apmaksai.
  6. Apstiprinot rīkojumu vai vienošanos, pievienots piezīmju lauks.
  7. Novērsta kļūda: ja saskaņošanas scenārijam etapā ir norādīta koplietošanas grupa, tad šo uzdevumu nevarēja redzēt uzdevumu sarakstā 
  8. Novērsta kļūda: rīkojumā par piemaksām uz aizvietošanas laiku darbinieka informācija tika ņemta no nepareizā saraksta.
  9. Sadaļā “Mani darbinieki” pievienots valūtas atspoguļojums, norādot Horizon izvēlēto valūtu.
  10. HoP sadaļā "Mani darbinieki" - "Rīkojumi un vienošanās" pievienota iespēja ievadīt un nodot saskaņošanai rīkojumus un vienošanās par atbrīvošanu (sākot no Horizon 620.versijas).
  11. Pēc “Esmu iepazinies” dokumenta parakstīšanas vairs nav jāspiež  poga “Atpakaļ”. Lietotājs tiek automātiski pārvirzīts atpakaļ.
  12. Aizpildot komandējuma pieteikuma laukus “Datumu no” un “Datumu līdz” sadaļā “Pamatinformācija”, datumi tiek pārnesti arī uz “Plānotie izdevumi” valstu rindām.
  13. Komandējumos novērsta kļūda: atsevišķos gadījumos no viena pieteikuma tika izveidoti divi apstiprināšanas uzdevumi.

Materiālie resursi

  1. Pārkārtoti filtri materiālo resursu modulī. Noklusēti atveras “Atbildībā esošie”, jo tas ir visbiežāk lietotais filtrs. Pārējie dati tiks atlasīti gadījumā, ja tiks izvēlēti citi filti, lai uzlabotu atlases ātrdarbību.
  2. Novērsta kļūda: vairāku nodokļu maksātāju režīmā bija iespējams iesniegt iekšējās kustības pieteikumu ar atšķirīgu iestādi lietotājam un atbildīgajai personai. 

Rēķini

  1. Novērsta kļūda, ka nevarēja saglabāt rēķinu, ja PVN summas laukā tika atstāts tukšums.
  2. Uzlabota rēķina summu noapaļošanas mehānisms

Visi Bārdzīlīte versijas jaunumi

 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām