Iznākusi jaunā HoP versija Cielava

autors IndraTeile (Atjaunots ‎10-10-2023 15:57 autors Artūrs Ernštreits VISMA )

Veikti uzlabojumi un novērstas problēmas vairākos moduļos.

 

Platforma

 1. Svarīgi! Klientiem, kuri HoP lieto savā infrastruktūrā (on-prem) no 2023. gada 01. novembra vairs netiks atbalstīta nešifrēta HTTP protokola izmantošana. Lūdzam par izmaiņām savlaicīgi informēt savus sistēmas administratorus!

 2. Novērsta kļūda, ka pielikumos nevarēja pievienot failus ar konfigurācijā norādītajiem atļautajiem paplašinājumiem.
 3. Lai novērstu lietotāju informācijas attēlošanas kļūdas, noņemts limits REST pieprasījumiem, kas izgūst web lietotājus.

 

Papildiespējas Personāls +

Personāls

 1. Lietotnē “Esmu iepazinies” novērsta kļūda, ka nav iespējams atvērt notikuma detalizācijas skatu, ja tas ir izsūtīts vairāk kā 4000 adresātiem. 
 2. Lietotnē “Esmu iepazinies” veikts labojums, ka notikumu ir iespējams anulēt arī izsūtīšanas laikā, ja tajā ir pievienots vairāk nekā 4000 adresātu.
 3. Lietotnē “Rīkojumi un vienošanās” vadītājam vairs netiks attēloti rīkojumi, kas saistīti ar pašu. Rīkojumi un vienošanās par vadītāju tiks attēloti sadaļā “Mani rīkojumi un vienošanās”.
 4. Lietotnē “Rīkojumi un vienošanās” novērsta kļūda, ka piesakot rīkojumu par atbrīvošanu, to nebija iespējams izveidot, ja darbinieks ir iztērējis vairāk atvaļinājuma dienas kā uzkrāts un apmaksājamās dienas tika atrādītas ar mīnusa zīmi.
 5. Lietotnē “Rīkojumi un vienošanās” novērsta kļūda, ka nav iespējams atvērt apstiprināšanas uzdevuma detalizacījas skatu, ja tam ir pievienots pielikums un rīkojuma scenarīja konfigurācijā ir norādīts, ka rīkojumu saskaņo koplietošanas grupa. 
 6. Lietotnē “Mani darbinieki” labots struktūrvienību filtrs, lai vadītājs redzētu visas savu struktūrvienību apakšstruktūrvienības neatkarīgi no iestādēm.
 7. Lietotnē “Mani izdevumi” novērsta kļūda, ka saimniecisko izdevumu pieteikumā, veicot labojumus saglabātā čekā un to vēlreiz saglabājot, izdevuma veida lauks "Summa bez PVN" aizpildījās ar 0.00.
 8. Lietotnē “IIN” Novērsta kļūda, ka netika rādīti iedzīvotāju ienākuma nodokļa pārskati par slēgtām tiesiskajām attiecībām.

Komandējumi

 1. Komandējuma pieteicējs varēs redzēt pieteikuma un atskaites saturu arī pēc komandējuma pieteikšanas vai atskaites iesniegšanas. Vairāk
 2. Komandējuma lietderības atskaiti Horizon var konfigurēt kā obligātu un tai var norādīt noklusēto vērtību. Iesniedzot komandējuma atskaiti HoP, noklusētā vērtība kalpos kā paraugs lietderības atskaites noformēšanai. Ja lietderības atskaite atzīmēta kā obligāta, tad komandējuma atskaiti nevarēs iesniegt, kamēr nav aizpildīta lietderības atskaite.
 3. HoP varēs iesniegt komandējuma pieteikumus un atskaites, ja Horizon ir nepieciešams veidot prombūtnes dokumentus manuāli.
 4. HoP pēc komandējuma pieteikuma noraidīšanas to varēs slēgt pats komandējuma pieteicējs. Vairāk
 5. Komandējuma pieteikumā lauku “Mērķis” un “Pamatojums” ievade paplašināta līdz 1000 zīmēm.
 6. Lai samazinātu kļūdu iespējamību, papildinātas kontroles datumiem komandējuma pamatinformācijā un valstu rindās.
 7. Ja komandējuma pieteikumā valstu rindās tiek labots dienas naudas veids, tad pie saskaņošanas programma pārbauda, vai avansā pieprasītās dienas naudas summa nepārsniedz aprēķināto.

 

Papildiespējas Grāmatvedība+

Materiālie resursi

 

 1. HoP materiālo resursu modulī veidojot pieteikumus, netika korekti apstrādāts gadījums, kad atlasa vairāku lietotāju pamatlīdzekļus vai inventāru un lietotājiem piesaistītajās personu kartītēs sakrīt vārds un uzvārds. Tagad katram lietotājam tiks izveidots savs, korekts pieteikums.
 2. HoP materiālo resursu inventarizācijas apliecinājumos vairs nevarēs pievienot likvidētus pamatlīdzekļus.Horizon savietojamībai ieteicamie laidieni

620. versija

625. versija

Jaunākais vai sākot ar 

620.3.

Jaunākais vai sākot ar 

625.6.

 

Kā saņemt versiju?

Mākoņpakalpojama klientiem jau ir pieejama jaunākā versija. Ja neesat mākoņpakalpojuma klients, tad Hop versijas iespējams lejupielādēt šeit

 

Kur var uzzināt par attīstības plāniem?

Lai savlaicīgi uzzinātu par plānotajām izstrādēm un iesaistītos produkta attīstībā ar savu balsi un komentāriem, aicinām apskatīt attīstības ceļa karti!

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām