Iznākusi jaunā HoP versija Bārdzīlīte

autors IndraTeile (Atjaunots ‎12-07-2023 10:28 autors Artūrs Ernštreits VISMA )

Elektroniskā inventarizācija

Attālinātajam darbam nodoto lietu apliecinājums

 

Pārejot uz daļēju vai pilnīgi attālinātu darbu, daļa no uzņēmuma pamatlīdzekļiem un inventāra nonāca lietošanā pie darbiniekiem mājās. Tāpat ir gadījumi, kad darbiniekiem pamatlīdzekļi un inventārs atrodas ārpus biroja, nesaistīti ar attālināto darbu. Tas rada papildu izaicinājumus inventarizācijas procesā. Kā noskenēt pamatlīdzekli vai inventāra vienību, kas atrodas pie darbinieka mājās?

Turpmāk darbiniekiem būs iespēja apliecināt darbam nodoto lietu atrašanos pie sevis (atbilstoši MK Nr. 877). Horizon izveidots jauns dokuments darbam attālināti nodoto lietu apliecinājums, ko iespējams ģenerēt masveidā un nodot saskaņošanā darbiniekiem. 

 

Vairāk par elektroniskās inventarizācijas procesu >>

Vairāk par apliecinājuma veikšanu HoP >>

 

Novērstās problēmas un uzlabojumi, personālā, personālā +,materiālajos resursos un rēķinos >> 

 

Kā saņemt versiju?

Mākoņpakalpojama klientiem jau ir pieejama jaunākā versija. Ja neesat mākoņpakalpojuma klients, tad Hop versijas iespējams lejupielādēt šeit

 

Kur var uzzināt par attīstības plāniem?

Lai savlaicīgi uzzinātu par plānotajām izstrādēm un iesaistītos produkta attīstībā ar savu balsi un komentāriem, aicinām apskatīt attīstības ceļa karti!

 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām