Kases un bankas, apgādes un realizācijas uzlabojumi 605.versijā

autors Artūrs Ernštreits (Atjaunots ‎13-09-2022 14:18 autors Mija Zaļūksne VISMA )

Kase un banka

 

1. Bankas izrakstos maksājuma uzdevumiem ir pieejama darbība "Pasūtījumu darbi"

 

Bankas izrakstā (Dokumenti -> Banka -> Bankas izraksti -> konkrēts bankas izraksts) tagad ir iespējams veikt maksājumu uzdevumu izpildi un grāmatošanu, izmantojot Pasūtījumu darbu funkcionalitāti.

 

2. Automatizēta bankas importa apstrāde gadījumos, kad vienā maksājumā tiek saņemta summa par vairāku līgumu rēķiniem

 

Nekustamo īpašumu pārvaldības sfērā vienam klientam var būt vairāki līgumi, un katram līgumam veidojas atsevišķi rēķini. Šādās situācijās klients mēdz maksāt par visiem saviem rēķiniem ar vienu maksājumu .

 

Mēdz būt arī situācijas, kad tiek maksāts gan par savu līgumu, gan cita klienta līgumu (piemēram, meita maksā par savu un par vecmāmiņas līgumu).

 

Līdzīga situācija var būt arī pašvaldībām sniedzot dažādus maksas pakalpojumus iedzīvotājiem. Piemēram, vecākam ir noslēgti vairāki līgumi par dažādiem pakalpojumiem (bērna ēdināšanu, pulciņiem utt.), līdz ar to ir vairāki rēķini katrs uz savu līgumu. Arī šādās situācijās vecāks maksā ar vienu maksājumu par visiem rēķiniem. 

 

Bankas importa apstrāde gadījumos, kad vienā maksājumā tiek saņemta summa par vairāku līgumu rēķiniem, iepriekš prasīja papildu manuālas darbības, kas, savukārt, radīja iespēju kļūdīties. 

 

Turpmāk šādās situācijās maksājumu apstrāde notiks automātiski. 

 

Uzzināt vairāk >>

 

Apgāde un realizācija

 

Klientu saraksta Excel veidne

 

Klientu saraksta (Dokumenti -> Klienti -> Klientu saraksts) Excel veidnē ir veikta kolonnu pārkārtošana loģiskā secībā un tādu lauku, kuru ievadformā nav iespējams aizpildīt manuāli, izņemšana. Gadījumā, ja veidne ir exportēta no vecākas versijas, tad šādu veidni ar aizpildītiem datiem joprojām ir iespējams veiksmīgi importēt arī 605.versijā.

 

Visi 605. versijas jaunumi >>

 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām