Publicēta 590. versija

autors Mija Zaļūksne (Atjaunots ‎20-01-2022 09:38 autors Didzis Liepiņš VISMA )

Jaunāko Horizon versiju iespējams lejupielādēt šeit. To iespējams izdarīt arī caur Horizon (nonāksiet klientu zonā jau kā ielogojies lietotājs).

 

 

 

Horizon pamatsistēma

 

Sistēmas pārvaldība

Brīdinājumi

 

Uzlabojumi brīdinājumu funkcionalitātē

 

Brīdinājuma aprakstam pievienota iespēja piesaistīt vairākus saņēmējus, kas ļauj samazināt brīdinājumu skaitu un atvieglot to pārvaldību. 

 

Turpmāk programma, ģenerējot brīdinājumu, ņems vērā arī ierobežojumus lietotāju pieejas tiesībās datiem un lietotājs saņems brīdinājumus tikai par tiem datiem, kuriem ir piekļuve. 

 

Lai uzlabotu brīdinājumu izsekojamību e-pastu izsūtīšanas procesā, pievienota papildu informācija par brīdinājuma saņēmējiem. 

 

Veikti arī citi lietojamības uzlabojumi brīdinājuma aprakstā.

 

Vairāk par brīdinājumu aprakstu veidošanu >>

Vairāk par brīdinājumu ģenerēšanu >> 

 

Citi uzlabojumi saskarnē un lietotāju pārvaldībā >>

 

Grāmatvedība

Apgāde un realizācija

 

Tiešsaistes integrācija ar VID EDS sistēmu

 

Lai paātrinātu un vienkāršotu atskaišu iesniegšanu EDS sistēmā, izveidota tiešsaistes integrācija ar VID EDS sistēmu, izmantojot EDS API servisu, kas ļauj neveikt atskaišu saglabāšanu XML formātā datorā un manuālu atskaites augšupielādi VID EDS. 

 

Turpmāk to varēs automātiski importēt EDS sistēmā uzreiz no programmas. 

 

Papildu ieguvums ir drošības aspekts, jo uz lietotāja darba stacijas netiks saglabāta sensitīva informācija. 

 

Šobrīd tiešsaistē ir nosūtāma un iesniedzama PVN deklarācija.

Uzzināt vairāk >>

 

Citi uzlabojumi finanšu pārskatos, budžeta kontrolē, virsgrāmatā un pamatlīdzekļos >>

 

Algas un personāls

Darba samaksa

 

Atvērto darbnespēju lapu (DNL)  imports no VID EDS

 

Sākot no 04.2021., VID EDS ir pieejamas arī atvērtās DNL. Lai operatīvi saņemtu informāciju par atvērtajām prombūtnēm, sistēmas eDNL importa iespējas ir papildinātas ar iespēju tās atpazīt, kas nodrošinās to automatizētu ielādi sistēmā un prombūtnes ar atvērtu beigu datumu nevajadzētu veidot manuāli.

 

Uzzināt vairāk >>


Citi uzlabojumi Darba samaksā, Darba laika plānošanā, Personālā >>

 

 

Horizon papildu funkcionalitāte

 

Norēķini

Uzlabojumi debitoru novērtēšanā >>

 

Loģistika

 

Loģistikas moduļa reorganizācija

 

Turpinot darbu pie loģistikas moduļa reorganizācijas, šajā versijā galvenās izmaiņas skar loģistikas saišu veidošanu no noliktavas dokumentiem, darbības ar preču rezervācijām, kā arī priekšapmaksas rēķinu ģenerēšanu no loģistikas dokumentiem. 

 

Saites starp loģistiku un noliktavu turpmāk varēs veidot arī no pavadzīmes, kas ļauj izsekot pieprasījumu/pasūtījumu izpildi arī tajos gadījumos, kad pavadzīme netiek ģenerēta no loģistikas moduļa. Kā piemēram, importēta no xml, excel failiem vai veidota manuāli. 

Uzzināt vairāk >>

Tāpat ir radītas jaunas iespējas preču rezervāciju veikšanai loģistikā un to maiņai noliktavas dokumentos, kas turpmāk ļaus rezervēt realizācijai konkrētas noliktavas preču partijas, kas, piemēram, ir svarīgi gadījumos, kad jāizsniedz preces ar konkrētu derīguma termiņu vai konkrētu sērijas numuru.

Uzzināt vairāk >>

Savukārt priekšapmaksas rēķinu ģenerēšanas no loģistikas dokumentiem funkcionalitāte papildināta ar iespējām manuāli ģenerēt priekšapmaksas rēķinus, kas ļaus priekšapmaksas rēķinus ģenerēt jebkurā brīdī. 

Uzzināt vairāk >>

 

Apsaimniekošana un komunālie pakalpojumi

Uzlabojumi apsaimniekošanā >>

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām