Publicēta 615.versija

autors Artūrs Ernštreits (Atjaunots ‎30-03-2023 11:41 autors TomsU VISMA )

 

Horizon pamatsistēma

 

Sistēmas pārvaldība

 

Infrastruktūra

 

Obligāta dziņa atjaunošana

Klientiem, kuri saziņai starp Horizon datu bāzi un lietotāja aplikāciju uz datora, izmanto programmu (dzini) ar TLS 1.1 (Transport Layer Security protokols) versiju, kas vairs netiek atbalstīta un uzskatīta par pietiekami drošu - 615. versijas atjaunošanas brīdī būs nepieciešams pāriet uz dzini, kas izmanto jaunāku protokola versiju.

 

Svarīgi! Pēc versijas atjaunošanas ar novecojušu dzini sistēmai pieslēgties nevarēs!

 

Saskarne

 

Ikonu atjaunošana

Lai nodrošinātu kvalitatīvu ikonu izskata mērogojamību, veikta ikonu atjaunošana. Papildu mērogojama formāta nodrošināšanai - arī vizuālā izskata uzlabojumi.


Citi uzlabojumi saskarnē, sistēmas pārvaldībā un lietotāju pārvaldībā >>

 

Grāmatvedība

 

Apgāde un realizācija

 

Visiem klientiem bankas imports tiks pārslēgts uz jauno risinājumu

Pēc versijas atjaunošanas visiem klientiem automātiski tiks ieslēgts jaunais bankas importa risinājums, kas sistēmā pieejams jau no Horizon 600. versijas.

 

Jaunais bankas imports uzskatāmāk attēlo no bankas ieimportētos datus, to atpazīšanu, kā arī atbilstošo Horizon klasifikatoru ierakstu piemeklēšanu.

 

Ja pāreja uz jauno bankas importu veikta līdz versijas atjaunošanai, tad nekādas izmaiņas netiks veiktas. 

 

Svarīgi! Izmaiņas ir ne tikai tehniskas, bet arī vizuālas. Līdz ar to, pirmo importēto datu apstrāde var prasīt vairāk laika.

Mainītas arī izvēlnes, ievadlogi un darbības.

Vairāk par jauno bankas importu >>

 

Citi uzlabojumi pamatlīdzekļos un budžeta kontrolē >>

 

Algas un personāls

Personāla uzskaite

 

Valsts un pašvaldību datu iesniegšana Valsts kancelejas datu noliktavā (MK noteikumu Nr. 662 14. pielikums)

Lai valsts tiešās pārvaldes iestādēm un citām valsts un pašvaldību institūcijām atvieglotu informācijas iesniegšanu par to darbiniekiem Valsts kancelejas datu noliktavā, sākot ar 615.versiju, nodrošināta iespēja nepieciešamās datnes iesniegt tiešsaistes režīmā no Horizon sistēmas, izmantojot Valsts kancelejas izstrādāto API saskarni.

 

Šī iespēja ir ērta alternatīva datu iesniegšanai Valsts kancelejas datu noliktavā, neizmantojot Excel failus, kas vispirms jāeksportē no Horizon un tad pa vienam jāiesniedz datu noliktavā. 

Uzzināt vairāk >>


Citi uzlabojumi darba samaksā, personāla uzskaitē un komandējumos >>

 

Noliktavas uzskaite

 

Dažādi nelieli uzlabojumi >>

 

 

Papildiespējas - Bizness

 

Ražošana

 

Dažādi nelieli uzlabojumi >>

 

 

Kā saņemt versiju?

Mākoņpakalpojama klienti jaunāko versiju saņems tuvākajā ceturtdienā. Ja neesat mākoņpakalpojuma klients, tad Horizon versijas iespējams lejupielādēt šeit. To iespējams izdarīt arī caur Horizon (nonāksiet klientu zonā jau kā ielogojies lietotājs).

 

Kur var uzzināt par attīstības plāniem?

Lai savlaicīgi uzzinātu par plānotajām izstrādēm un iesaistītos produkta attīstībā ar savu balsi un komentāriem, aicinām apskatīt attīstības ceļa karti!

 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām