Publicēta 620.versija

autors Artūrs Ernštreits (Atjaunots ‎04-07-2023 11:59 autors TomsU VISMA )

 

Horizon pamatsistēma

Sistēmas pārvaldība

Dažādi nelieli uzlabojumi saskarnē, infrastruktūrā, saskaņošanā un atskaišu redaktorā>> 

 

Grāmatvedība

Apgāde un realizācija

Klienta kartītes uzlabojumi

Lai vienkāršotu un padarītu ērtāku darbu ar klientu kartīti, būtiski mainīts klienta kartītes vizuālais izskats, pārejot no horizontāla uz vertikālu sadaļu izkārtojumu un pārskatot lauku atrašanās vietu sadaļās.  Sadaļām pievienots favorītu mehānisms, ļaujot katram lietotājam norādīt savas biežāk izmantotās sadaļas. Tāpat uzlabota bankas kontu un adrešu ievade.
Uzzināt vairāk>>

 

Citi uzlabojumi virsgrāmatā, apgādē un realizācijā, avansa norēķinos un pamatlīdzekļos >> 

 

 

Algas un personāls

Personāla uzskaite

Lai uzlabotu rīkojumu izpildes plūsmu izsekojamību, veikti uzlabojumi rīkojumu izpildes žurnālā. Turpmāk rīkojumu sarakstā, atverot izpildes žurnālu, būs pieejams saraksts “Rīkojumu izpildes notikumi”, kurā tiek uzrādītas rīkojumu izpildes reizes un to pamatinformācija.

Uzzināt vairāk>>

 

Citi uzlabojumi personāla uzskaitē, darba samaksā un komandējumos >> 

 

Noliktavas uzskaite

Pārdošanas cenas
Turpmāk pēc akcijas perioda beigām varēs automātiski atjaunot regulārās cenas. Tāpat uzlabots cenu ievades formas vizuālais izskats un uzlabota akciju datu analīze un filtrēšana. Izmaiņas veiktas arī pārcenošanas protokolā.
Uzzināt vairāk>>

 

Citi uzlabojumi noliktavas uzskaitē >>

 

 

Papildiespējas Grāmatvedība+

Resursu uzskaite

e-inventarizācija

Attālinātajam darbam nodoto lietu apliecinājums

Pārejot uz daļēju vai pilnīgi attālinātu darbu, daļa no uzņēmuma pamatlīdzekļiem un inventāra nonāca lietošanā pie darbiniekiem mājās. Tāpat ir gadījumi, kad darbiniekiem pamatlīdzekļi un inventārs atrodas ārpus biroja, nesaistīti ar attālināto darbu. Tas rada papildu izaicinājumus inventarizācijas procesā. Kā noskenēt pamatlīdzekli vai inventāra vienību, kas atrodas pie darbinieka mājās?

Turpmāk darbiniekiem būs iespēja apliecināt darbam nodoto lietu atrašanos pie sevis (atbilstoši MK Nr. 877). Horizon izveidots jauns dokuments darbam attālināti nodoto lietu apliecinājums, ko iespējams ģenerēt masveidā un nodot saskaņošanā darbiniekiem. 

Sākot ar šī gada jūliju, apliecināšanas iespēja tiks nodrošināta darbinieku pašapkalpošanās portālā HoP.   

Uzzināt vairāk >>

 

Citi uzlabojumi inventārā>>

 

Papildiespējas Bizness

Loģistika

Dažādi nelieli uzlabojumi >>

 

Ražošana

Dažādi nelieli uzlabojumi >>

 

Apsaimniekošana

NĪP abonenta kartīte

Kopā ar klienta kartītes uzlabojumiem, veiktas izmaiņas arī NĪP abonenta kartītē (Pamatdati - Nekustamo īpašumu pārvaldība - NĪP Abonenti).

Uzzināt vairāk>>

 

 

 

Kā saņemt versiju?

Mākoņpakalpojama klienti jaunāko versiju saņems tuvākajā ceturtdienā. Ja neesat mākoņpakalpojuma klients, tad Horizon versijas iespējams lejupielādēt šeit. To iespējams izdarīt arī caur Horizon (nonāksiet klientu zonā jau kā ielogojies lietotājs).

 

Kur var uzzināt par attīstības plāniem?

Lai savlaicīgi uzzinātu par plānotajām izstrādēm un iesaistītos produkta attīstībā ar savu balsi un komentāriem, aicinām apskatīt attīstības ceļa karti!

 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām