Publicēta 625.versija

autors Artūrs Ernštreits (Atjaunots ‎18-10-2023 11:38 autors TomsU VISMA )

 

Horizon pamatsistēma

Sistēmas pārvaldība

Dažādi nelieli uzlabojumi saskarnē, infrastruktūrā un saskaņošanā >> 

 

Grāmatvedība

Apgāde un realizācija

Metarēķinu automātiska maršrutēšana

Līdz šim, lai saņemto e-rēķinu maršrutētu uz saskaņošanu, bija nepieciešams iesaistīties lietotājam. Turpmāk saņemtos e-rēķinus varēs maršrutēt automātiski.

Uzzināt vairāk >>

 

Citi uzlabojumi apgādē un realizācijā, kasē un bankā, līgumu uzskaitē un pamatlīdzekļos >>

 

Algas un personāls

Darba samaksa

EDS API - Ziņas par darba ņēmējiem

Lai paātrinātu un vienkāršotu dokumentu nosūtīšanu uz Valsts ieņēmumu dienesta elektroniskās deklarēšanās sistēmu (VID EDS), Horizon ir pieejama EDS API integrācija, kas nodrošina iespēju automātiski nosūtīt dokumentus no grāmatvedības sistēmas uz VID EDS, kur dati tiek pārbaudīti un pieņemti.

 

Tas nozīmē, ka vairs nav jāveic atskaišu saglabāšana XML formātā uz darbstacijas ar mērķi tās manuāli augšupielādēt VID EDS (šāda iespēja sistēmā joprojām būs pieejama).

 

Papildu tādiem dokumentiem kā “Darba devēja ziņojums” un “Paziņojums par IIN”, tagad arī atskaiti “Ziņas par darba ņēmējiem” varēs nosūtīt un iesniegt VID EDS sistēmā, izmantojot API.
Uzzināt vairāk >>

 

Citi uzlabojumi darba samaksā, personāla uzskaitē un komandējumos >>

 

 

Papildiespējas Grāmatvedība+

Resursu uzskaite

Dažādi nelieli uzlabojumi e-inventarizācijā, inventārā un autotransportā >>

 

 

Papildiespējas Bizness

Loģistika

Loģistikas dokumentu apstrādes automatizācija

Strādājot ar loģistikas dokumentiem, ir procesi, kuros nākamo dokumentu ģenerēšanai vai dokumentu statusu maiņai līdz šim bija nepieciešama lietotāju iesaiste. Turpmāk šīs darbības būs iespējams veikt bez lietotāju iesaistes, konfigurējot automatizēto darbu.

Uzzināt vairāk >>

 

Citi uzlabojumi loģistikā >>

 

Apsaimniekošana

Dažādi nelieli uzlabojumi >>

 

 

Kā saņemt versiju?

Mākoņpakalpojama klienti jaunāko versiju saņems tuvākajā ceturtdienā. Ja neesat mākoņpakalpojuma klients, tad Horizon versijas iespējams lejupielādēt šeit. To iespējams izdarīt arī caur Horizon (nonāksiet klientu zonā jau kā ielogojies lietotājs).

 

Kur var uzzināt par attīstības plāniem?

Lai savlaicīgi uzzinātu par plānotajām izstrādēm un iesaistītos produkta attīstībā ar savu balsi un komentāriem, aicinām apskatīt attīstības ceļa karti!

 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām