Saskarnes, infrastruktūras un saskaņošanas uzlabojumi 625.versijā

autors Artūrs Ernštreits (Atjaunots ‎13-09-2023 08:31 autors Mija Zaļūksne VISMA )

Saskarne

 

1. Notikumi mainītajiem sistēmas uzstādījumiem

Tagad tiek reģistrēti:

  • Drošības uzstādījumi;
  • WEB drošības uzstādījumi.

Šos notikumus varēs redzēt Auditpierakstos (Sistēma → Administrēt → Auditpieraksti / WEB Auditpieraksti).

 

Papildu veikti uzlabojumi kontroles un vides parametru notikumiem - novērstas situācijas, kad, labojot parametrus, netika reģistrēti notikumi vai uzrādītas mainītās parametra vērtības.

 

2. Jauns filtrs pirms valūtu kursu saraksta atvēršanas

Turpmāk pirms valūtu kursu saraksta (Pamatdati → Valūta → Kursi) tiks attēlots filtra logs, kurā jānorāda, par kādu periodu jāatlasa valūtu kursi. Pēc noklusējuma tiks attēloti kursi par pēdējām 15 dienām.

 

Infrastruktūra

 

Kontroles darbstacijai un serverim

Lai pārliecinātos, ka klientiem darbstacijas un Microsoft SQL serveris atbilst tehniskajām prasībām,  ieviestas kontroles, instalējot vai atjauninot Horizon. 

 

Ja lietotāja darbstacija vai Microsoft SQL serveris neatbilst tehniskajām prasībām, tad instalēšanas un jaunināšanas procesā tiks attēloti atbilstoši brīdinājumi. Dažos gadījumos, ja, piemēram, nav pareizi valodas uzstādījumi, instalācijas un atjaunināšanas process tiks pārtraukts, kamēr valodas uzstādījumi tiks salaboti.

 

Svarīgi! 625. versijā pie instalācijas vai versijas atjaunināšanas tiks attēlots brīdinājums, ja tiek izmantots Microsoft SQL 2012 (šī versija vairs netiek atbalstīta). Sākot ar 630. versiju, instalāciju un versijas atjaunināšanu, izmantojot šo SQL versiju, vairs nebūs iespējams veikt. Obligāti nepieciešams pāriet uz jaunāku Microsoft SQL versiju.

 

Saskaņošana

 

Paziņojumi par neaktīvajām saskaņošanas lomām

Uzlabotas sistēmas kontroles, kad tiek saglabāta saskaņošanas loma vai scenārijs. Ja aktīvā scenārijā ir iekļauta neaktīva saskaņošanas loma, tad pie scenārija un saskaņošanas lomas saglabāšanas tiks attēloti paziņojumi, lai lietotājam uzreiz būtu saprotams - kādas lomas ir iekļautas kuros scenārijos. 

 

Visi 625. versijas jaunumi >>

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām