Saskarnes, sistēmas pārvaldības un lietotāju pārvaldības uzlabojumi 615. versijā

autors Artūrs Ernštreits (Atjaunots ‎22-03-2023 11:31 autors Artūrs Ernštreits VISMA )

Infrastruktūra

 

Obligāta dziņa atjaunošana

Klientiem, kuri saziņai starp Horizon datu bāzi un lietotāja aplikāciju uz datora, izmanto programmu (dzini) ar TLS 1.1 (Transport Layer Security protokols) versiju, kas vairs netiek atbalstīta un uzskatīta par pietiekami drošu - 615. versijas atjaunošanas brīdī būs nepieciešams pāriet uz dzini, kas izmanto jaunāku protokola versiju.

 

Svarīgi! Pēc versijas atjaunošanas ar novecojušu dzini sistēmai pieslēgties nevarēs!

 

Saskarne

 

Ikonu atjaunošana

Lai nodrošinātu kvalitatīvu ikonu izskata mērogojamību, veikta ikonu atjaunošana. Papildu mērogojama formāta nodrošināšanai - arī vizuālā izskata uzlabojumi.

 

Citi uzlabojumi 

 

Sistēmas pārvaldība

 

1. Filtra nosacījums

Hierarhiskajiem klasifikatoriem sistēmā pievienoti jauni filtra nosacījumi - “pieder vienam no” un “nepieder vienam no”.

 

Jaunie filtra nosacījumi apvieno esošo nosacījumu “pieder” un “viens no” iespējas. Tagad varēs vienlaicīgi norādīt vairākas vērtības, pēc kurām tiks atlasītas konkrētā un hierarhiski tai pakārtotās vērtības.

 

2. E-pastu žurnāls

Sistēmā līdz šim nebija kopīgas vietas, kurā iespējams redzēt visus no Horizon izsūtītos e-pastus. Izveidots e-pastu žurmāls, kurā tiek reģistrēti visi sagatavotie e-pasti un to statuss.

 

Uzzināt vairāk>>

 

Lietotāju pārvaldība

 

Uzlabota WEB lietotāju sinhronizēšana un deaktivizēšana automatizētajos darbos

Automatizētajos darbos “WEB lietotāju sinhronizācija” un “Deaktivizēt WEB lietotājus” pievienota iespēja norādīt personu kartīšu saraksta filtru. Lai pievienot filtru automatizētajam darbam, to nepieciešams izveidot kā kopīgotu filtru personu kartīšu sarakstā (Horizon ceļš: Pamatdati - Personāla uzskaite - Personas kartītes).

 

Vairāk par WEB lietotāju sinhronizācijas automatizētajiem darbiem>>

 

 

 

Visi 615. versijas jaunumi >>

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām