atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Manas jomas

Sign in

Sign in or create a new user to get relevant areas automatically added to your areas.

(updated by Mija Zaļūksne VISMA ‎06-09-2019 10:30 )
  • 12 Atbildes
  • 3 vērtējumi
  • 1989 Skatījumi

Lai samazinātu lietotāju administrēšanā patērēto laiku un nodrošinātu aktuālus lietotāju datus, sistēmā, sākot ar 530. versiju, veikti pilnveidojumi darbam ar WEB lietotājiem: izmaiņas WEB lietotāja kartītē, papildu iespējas WEB lietotāju ģenerēšanas darbībā, jauns automatizētais darbs. Veiktas izmaiņas Lomu sarakstā, radot iespēju analizēt dažādu tipu lomas.

 

WEB lietotāju izveide un labošana

 

Papildinātas iespējas darbībai “Izveidot WEB lietotājus”, kura pieejama pamatdatu  sarakstos:

  • Personu kartītes (Pamatdati → Personāla uzskaite)
  • Personu saraksts (Pamatdati → Uzņēmums )

  • Lietotāji (Pamatdati → Kases sistēmas)   

Turpmāk ar šo Darbību būs iespējams ne tikai ģenerēt WEB lietotāju kartītes jauniem darbiniekiem, bet arī labot kontaktinformāciju esošiem WEB lietotājiem, nolasot datus no atbilstošās personas kartītes. Kā papildu iespēja tiek piedāvāts izvēlēties pieejas vārda (login name) ģenerēšanas šablonu.

 

 
web.PNG
 

Darbība strādā ar iezīmētajām rindām. Ja darbiniekam jau ir izveidots WEB lietotājs, izpildot šo Darbību, sistēma neveidos vēl vienu lietotāju, bet gadījumā, ja atzīmēts papildu parametrs “Esošiem WEB lietotājiem labot  kontaktinformāciju”, aktualizēs vērtības WEB lietotāja kartītes laukos “Vārds”, “Uzvārds” un  “E-pasts”.

 

Ar aktivizēto darbības papildu parametru “Atvērt apstrādāto WEB lietotāju sarakstu”, Darbības izpildes beigās tiks atvērts saraksts ar WEB lietotāju kartītēm, kuras tika apstrādātas (izveidotas vai labotas) darbības izpildes laikā. No šī saraksta var uzreiz apskatīt darbības izpildes rezultātus, nepieciešamības gadījumā papildinot vai dzēšot kartīšu datus.

 

WEB lietotāju sinhronizācija ar personas kartīti

 

Lai WEB lietotāju dati vienmēr būtu aktualizēti atbilstoši datiem personu kartiņās un nebūtu jāveic atkārtota personu datu labošana WEB lietotāju datos, izveidots jauns automatizētais darbs “WEB lietotāju sinhronizācija”, kurš veic WEB lietotāju datu sinhronizāšanu ar personu kartītes datiem.  

 

Šis automatizētais darbs ar laiku pilnībā aizvietos esošo “Aktivizēt/izveidot WEB lietotājus”. Jaunā automatizētā darba datu apstrādes princips līdzīgs Personu saraksta darbībai “Izveidot WEB lietotājus”.

 

web2.PNG

 

Tā kā automatizētais darbs tiek izpildīts bez lietotāju iesaistīšanas (lietotājs nevar iezīmēt darbiniekus, kuriem jāveido vai jālabo WEB lietotāju kartītes), darbam ir parametrs “Stājušies darba attiecībās, sākot ar”, pēc kura tiks atlasīti darbinieki, kuriem jāveido/jālabo WEB lietotājs.

 

Ja nepieciešams aprakstīt automatizēto darbu vienīgi kontaktinformācijas sinhronizācijai, darba parametros jāaktivizē tikai viens parametrs “Esošiem WEB lietotājiem labot  kontaktinformāciju”.

 

WEB lietotāja sinhronizācija ar HoP

 

Lai vienkāršotu lietotāju datu apstrādi HoP, izveidots automatizētais darbs, kurš WEB lietotāju datus nodod uz HoP.  

 

WEB lietotāja kartītē (Sistēma → Administrēt → WEB lietotāji) pievienots jauns lauks “Sinhronizācija ar HOP lietotāju”, kuru ieteicams izmantot gadījumos, kad šim WEB lietotājam ir paredzēts darbs ar pašapkalpošanās portālu HoP.

 

Aktivizējot šo parametru, WEB lietotāja kartītē veiktās izmaiņas NĀKOTNĒ automātiski tiks sūtītas uz HoP, tādējādi nodrošinot aktuālus HoP lietotāja datus. WEB lietotāja izveide, labošana vai deaktivēšana automātiski tiks sinhronizēta ar  HoP.  

 

web3.PNG

 

Mainīts WEB lietotāja lauka “Autorizācijas veids” nosaukums uz “Autentifikācijas veids”.

WEB lietotāju sarakstā ir pielikta jauna kolonna “Kartītes pēdējās labošanas laiks”, kurā var redzēt pēdējā labošanas notikuma datumu un laiku (jaunizveidotajai kartītei šajā kolonnā būs izveides datums un laiks).

Dalībnieki
Komentāri
CONTRIBUTOR ***
Pazīme "Web lietotāju sinhronizācija ar HoP" attiecas uz jaunu web lietotāju veidošanu. Esošiem web lietotājiem , izskatās, ka šī pazīme jāliek manuāli. Zem Darbībām nepiedāvā veidni datu ielādei vai labošanai. Uzņēmumā tuvu pie 2 tūkstoš lietotājiem... Kāds ir jūsu ieteikums sinhronizācijas pazīmes ielikšanai esošiem lietotājiem?
(updated by Mija Zaļūksne VISMA ‎29-03-2019 09:31 )

Labrīt, @Katrīna!

 

Ļoti atvainojos par to, ka atbilde bija ilgi jāgaida. Lai nebūtu darbs jāveic manuāli, šobrīd iesaku https://visma.force.com/ pieteikt tehnisko konsultāciju, kur mūsu pusē visiem tiks nomainīts automātiski.

 

p.s. paldies, ka par šo vērsāt uzmanību. Runāsim ar izstrādi, kā turpmāk varam lieliem klientiem palīdzēt to atrisināt vienkāršāk.

 

Jauku dienu vēlot,

Mija Z.

CONTRIBUTOR **

Labdien,

 

Mums arī būtu aktuāli, ja šo pazīmi varētu mainīt kaut-kā caur darbībām web lietotāju sarakstā uzreiz vairākiem web lietotājiem.

CONTRIBUTOR ***

Labdien, vai ir iespējams predefinēt pieejas vārda šablonus? Mums būtu nepieciešams šablons VUzvards.

 

@Dāvis Stepāns Ir piejami tikai šobrīd iepriekš definētie algoritmi, kas ir biežāk lietotie.
Tuvākajā laikā nav plānots pārveidot mehānismu tā, lai lietotājs pats varētu noteikt pieejas vārda veidošanās algoritmu.

CONTRIBUTOR ***

Skaidrs, paldies par info. 

CONTRIBUTOR **

HoP administratora rokasgrāmatā ir rakstīts "Lai sinhronizācija notiku, administratora aplikācijā Klienti pie autentifikācijas metodes ir jānorāda Horizon sinhronizācijas WEB lietotājs."
Kas tas ir par aplikāciju Klienti?
Vai jāveido kādu speciālu Web/RVS lietotāju vai es varu norādīt, piemēram , savu web lietotāju?

CONTRIBUTOR **

Starp citu, mums, tāpat kā Dāvim, būtu nepieciešams šablons VUzvards. Varbūt tomēr var nākotnē ieviest?

Labrīt, @Mion_Sonozaki!

Ļoti atvainojamies, ka atbildam tikai tagad.

 

Lūk, arī atbilde:

Speciāli citu WEB lietotāju šim nolūkam nav jāveido, jo var izmantot to pašu WEB lietotāju, ko izmanto HOP Licences informācijas atjaunošanai.

CONTRIBUTOR **

@Mija Zaļūksne 
Paldies.

Bet kas ir "administratora aplikācija Klienti"?

Vai tas ir domāts hop administratoru sadaļa: https://localhost/#!/elmar ?

Ja jā, tad var kaut-kā atjaunot paroli lietotājam hopadmin? (man it kā ir saglabāta parole, bet saka, ka nepareiza, un es nevaru pieslēgties pie https://localhost/#!/elmar )

(updated by Mija Zaļūksne VISMA ‎27-06-2019 16:11 )

@Mion_Sonozaki , labdien!

 

Jā, tā ir hop administratora sadaļa.

Par lietotāja paroles atjaunināšanu lūgums sazināties ar mums caur klientu atbalstu sistēmu vai savu konsultantu, lai varam Jūs identificēt un palīzēt.

P.S Ja Jums ir izveidots administratora WEB lietotājs ar aministratora lomu, tad paroli varat nomainīt WEB lietotāja kartiņā (Sistēmā - Administrēt - WEB lietotāji).

CONTRIBUTOR **

@Agnese Ancova-Cernavska  Sveika. Es vakar izveidoju pieteikumu atbalsta sistēmā.
Lietotājs hopadmin, kurš bija izveidots pie HoP ievades, lai pieslēgties administratoru sadaļai, nav Web lietotāju sarakstā, tāpēc es nevaru tam nomainīt paroli tā, kā citiem.

Un, piemēram, ar savu Web lietotāju es arī nevaru pieslēgties pie https://localhost/#!/elmar