Kā attālināti pieslēgties pie Horizon?

autors Agnese Ancova-Cernavska (Atjaunots ‎19-03-2020 13:00 autors laurabriviba VISMA )

Veidojot attālināto pieslēgumu Horizon datubāzei, būtiski nodrošināt drošību un ātrdarbību.


Iespējamie risinājumi:

 

  1.        Pieslēgums izmantojot Virtuālo privāto tīklu (VPN) – nodrošina augstu drošību, bet nepieciešama aparatūra- VPN serveris un jābūt labam interneta pieslēgumam (Vidējais latentums milisekundēs < 10). Lasiet vairāk ŠEIT (latviešu valodā) un ŠEIT (angļu valodā).

 

  1.        Pieslēgums izmantojot attālināto darbvirsmu (Remote desktop services) - nodrošina augstu drošību, var izmantot ja slikts interneta pieslēgums (Vidējais latentums milisekundēs > 10), bet nepieciešama programmatūra - Windows server with Remote Desktop Services. Lasiet vairāk ŠEIT (angļu valodā) un ŠEIT (angļu valodā).

 

  1.        Horizon autentifikācijas serviss - nodrošina augstu drošību, bet nepieciešama programmatūra, kas pieejama sākot no 530. Horizon versijas (Horizon autentifikācijas serviss), kā arī jābūt labam interneta pieslēgumam (Vidējais latentums milisekundēs < 10). Šis risinājums ir piemērots lielām organizācijām ar vismaz 50 Horizon lietotājiem un profesionālu IT komandu.

 

  1.         Datu bāzes izvietošana mākonī jeb "hostings"- nodrošina augstu drošību, nav nepieciešama papildu programmatūra, bet ir mēnešmaksa un jābūt labam interneta pieslēgumam (Vidējais latentums milisekundēs < 10). Šis ir visvienkāršāk ieviešamais risinājums un piemērots dažāda lieluma organizācijām. Vairāk par Visma Horizon piedāvāto mākoņrisinājumu var uzzināt ŠEIT.

 

Ja nepieciešams Horizon instalēt uz, piemēram, mājas datora, iepazīstieties ar rakstu "Kā instalēt Horizon uz jaunas darba stacijas?"

 

Ja nepieciešama papildu informācija par attālinātā darba iespējām, rakstiet uz e-pastu support.horizon@visma.com un mēs ar Jums sazināsimies.

2 Komentāri
Ausma Ozola
CONTRIBUTOR ***
autors Ausma Ozola

Paldies, visai lielajai Visma Komandai! 

autors Agnese Ancova-Cernavska

@Ausma Ozola  Labdien! Ļoti ceram, ka informācija būs noderīga!

 

Veiksmīgu dienu 🙂

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām