- Als nieuw markeren
- Als gelezen markeren
- Bladwijzer
- Abonneren
- Printervriendelijke pagina
- Ongepaste inhoud melden
Nieuwe app-versie (2.5.0)
Zoals je weet gaan we op 18 september ons de authenticatie van @onyouforce.com accounts migreren van PingID naar Visma Connect.
De nieuwe versie van de Youforce app (2.5.0), is nu beschikbaar op Google Play en App Store, waarmee de migratie mogelijk is
Wat is de impact op app-gebruikers?
De impact verschilt afhankelijk van de situatie van de gebruiker:
- Ingelogde gebruikers: Geen impact. Zij zullen de app zoals gewoonlijk blijven gebruiken, inloggen met biometrie (b.v. vingerafdruk) of hun PIN-code, en kunnen zonder onderbreking verder met hun werk.
- Niet ingelogde gebruikers:
- Gebruikers die inloggen met Single Sign-On (SSO): Deze gebruikers zullen geen veranderingen merken.
- Alleen gebruikers die inloggen met hun Youforce account (@onyouforce.com) : Als deze gebruiker éérst inlogt in de Youforce App op 18 september en nóg niet heeft ingelogd op Mijn Youforce zal deze gebruiker worden ze doorgestuurd naar de Visma account activatie pagina's. Je kunt het proces hier bekijken.
Wat moet je doen?
Niks! Vanaf 9 september zullen alle gebruikers verplicht worden om te upgraden naar de nieuwste versie van de Youforce-app (2.5.0) om te zorgen dat iedereen met kan inloggen na de migratie naar Visma Connect op 18 september.
Verdere informatie:
Voor meer details over de overgang naar Visma Connect, gelieve je te verwijzen naar de volgende artikelen:
Overgang naar Visma Connect 18 september
Veelgestelde Vragen Visma Connect
U moet een geregistreerde gebruiker zijn om hier een opmerking toe te voegen. Als u al geregistreerd bent, moet u zich aanmelden. Als u zich nog niet hebt geregistreerd, moet u zich registreren en aanmelden.