Mijn Communities
Help

Nieuw: Onderdruk bankgegevens op de verkoopfactuur

door Kai Lin Kloet

Het is nu mogelijk om zelf te kiezen of bankinformatie op factuurlayouts wordt getoond. Dit is bijvoorbeeld handig voor bedrijven met meerdere bankrekeningen in combinatie met meerdere eigen factuurachtergronden. Zo kun je zelf de gewenste bankrekening per achtergrond toevoegen. Ook in andere situaties, zoals het gebruik van een Paypal-rekening of een rekening van een factoringmaatschappij, kun je de betalingsinformatie zelf op je aangepaste achtergrond toevoegen en de bankrekening op het grijze vlak onderdrukken.

 

Hoe werkt het?

 

Ga naar  Instellingen - Bedrijf - Overig - Afdrukinstellingen. Hier kun je het selectievakje Toon bankgegevens op afgedrukte facturen (de)activeren. Klik op Bewaar om de instellingen op te slaan. 


KaiLinKloet_0-1752761618512.png

Als het vinkje uit staat, worden gegevens zoals de bank, IBAN, naam van de rekeninghouder en BIC niet op het grijze vlak van de factuur getoond (zie rechterafbeelding). Staat het vinkje aan, dan worden deze gegevens wel getoond (zie linkerafbeelding).

 

KaiLinKloet_1-1752761636763.pngKaiLinKloet_3-1752761682808.png

 

We horen graag je feedback over deze nieuwe functies in de opmerkingen en werken intussen voortdurend aan verdere verbeteringen voor eAccounting!