Kas jāzina, ievadot vai labojot rēķinu?

15-12-2017 12:56 (Atjaunots 11-07-2022)
 • 0 Atbildes
 • 0 vērtējumi
 • 746 Skatījumi

MijaZaksne_0-1657536742480.png

 

 1. Rēķina formā ir tikai 3 obligāti aizpildāmi lauki - Datums, Numurs, Saņēmējs. Tie ir apzīmēti ar sarkanu zvaigznīti. Pārējo lauku aizpilde dokumentā tiek atstāta lietotāju ziņā; 

 2. Ar meklēšanas simbolu tiek apzīmēti lauki, kuru aizpilde formā tiek veikta ar datiem no Horizon sarakstiem (klasifikatoru lauki).

  Nospiežot uz šī simbola, tiks atvērts logs ar pirmajiem saraksta ierakstiem un meklēšanas lauku.

  Ja starp piedāvātajiem ierakstiem nav nepieciešamā, tad meklēšanas laukā var ievadīt meklējamo vārdu vai frāzi. Rezultātā tiks atgriezti ievadītājiem atslēgvārdiem atbilstošie dati, un lietotājs varēs izvēlēties nepieciešamo.

 3. Rēķina formā laukiem “Piegādātājs”, “Bankas konts” un “Līgums” ir pieejama papildu iespēja norādīt laukā informāciju, kas nav pieejama Horizon programmas sarakstos. Tā nepieciešama gadījumos, kad no piegādātāja tiek saņemts rēķins un piegādātājs, bankas konts vai / un līgums kaut kādu apsvērumu dēļ Horizon nav ievadīts.

  Lai saglabātu šādu informāciju, laukā ievada informāciju un izvēlas rindiņu “Importa vērtība: [jaunā vertība]”.

Ja rēķinā ir norādīts piegādātāja līgums, tad nospiežot uz dokumenta informācijas pogas, kas atrodas laukam labajā pusē, var apskatīt informāciju par līgumu.

 

MijaZaksne_1-1657536843859.png

 

MijaZaksne_2-1657536857394.png

 

Svarīgi! Ievadot jaunu rēķinu vai veicot izmaiņas esošā rēķinā, tās vienmēr ir jāsaglabā!

Svarīgi! Ievade nav pieejama viedierīcēs.

 

 

Izceltā tēma

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām