Kā aprakstīt inventarizācijas un patstāvīgās komisijas?

14-09-2022 17:29
  • 0 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 801 Skatījumi

Lai aprakstītu komisijas, Horizon ir iesaistīti vairāki klasifikatori.

 

Komisijas dalībnieku lomas

Katrā komisijā ir 2 lomas - komisijas priekšsēdētājs un komisijas loceklis. Klasifikatora sarakstā (Pamatdati -> Uzņēmums -> Komisijas dalībnieku lomas) vienai no lomām ir jāuzstāda pazīme <Priekšsēdētājs>.

 

Komisijas loma.PNG

 

Komisijas sastāva veidošana

Klasifikatoru sarakstā (Pamatdati-> Uzņēmums -> Komisijas) veido visas organizācijā noteiktās komisijas gan inventarizācijas komisijas, gan patstāvīgās komisijas. Aprakstot komisiju ir speciāls lauks “Pazīme”, kurā norāda <Inventarizācijas komisija> vai <Patstāvīgā>.

 

Komisija.PNG

 

 

Visas komisijas ar pazīmi <Inventarizācijas komisija> varēs izvēlēties veidojot inventarizācijas sarakstus, gan elektroniskai inventarizācijai, gan manuālai.

Visas komisijas ar pazīmi <Patstāvīgā> varēs izvēlēties “Noliktavas”, “Inventāra” un “Pamatlīdzekļu” moduļu dokumentos.

 

Darbinieki, kuri ir komisiju sastāvā

Darbiniekiem, kuri ir komisijas sastāvā ir jānorāda loma “Komisijas dalībnieks”. (Pamatdati -> Uzņēmums -> Personu saraksts)

 

Loma.PNG

 

Ja ir daudz darbinieku, kuri var būt komisiju sastāvos, lomu piešķiršanu var veikt masveidā iekrāsotajām rindiņām (Darbības -> Iezīmētajām rindāmpiešķirt/noņemt lomas).

 

Loma 2.PNG

 

Svarīgi!!! Ja komisijas jau ir bijušas izveidotas, tad atliek papildināt lomu "Priekšsēdētājs" ar atzīmi<priekšsēdētājs> un komisijai ielikt pazīmi <Inventarizācijas komisija>.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām