Kā izveidot scenāriju elektroniskās inventarizācijas rezultātu apstiprināšanai?

14-09-2022 17:30 (Atjaunots 08-12-2022)
  • 0 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 850 Skatījumi

Sākot ar 605.versiju Horizon ir iespējams veidot saskaņošanas scenāriju (Pamatdati-> Saskaņošana -> Scenāriji) elektroniskās inventarizācijas rezultātu apstiprināšanai HoP.

 

Saskaņošanas scenārijā ir pieejami 2 mainīgie.

Atbildīgais - tajā etapā apstiprināšanas uzdevums tiks padots pamatlīdzekļu un/vai inventāra atbildīgai personai

 

Komisija - tajā etapā tiks izveidots apstiprināšanas uzdevums inventarizācijas komisijas priekšsēdētājam (to programma nosaka pēc pazīmes komisijas dalībnieka lomā, vairāk lasīt šeit). Un automātiski papildus apstiprināšanas uzdevumi tiks izveidoti katram komisijas loceklim. Tikai tad, kad komisijas locekļi apstiprinās rezultātu, to varēs izdarīt komisijas priekšsēdētājs un saskaņošanas process pāries pie nākamā saskaņotāja.

 

!!! Svarīgi. Saskaņošanas etaps ar mainīgo "Komisija" izmanto papildu apstiprināšnas uzdevumus. Pārliecinieties vai Horizon ir veikti konfigurācijas darbi papildu apstiprināšanas uzdevumu izmantošanai (vairāk lasīt šeit).

 

Lai inventarizācijas rezultātu apstiprinātu iestādes/uzņēmuma vadītājs vai tā norīkota persona, ir jāizveido saskaņošanas loma, ko izmanto scenārija pēdējā etapā.

 

Scenārijs.PNG

 

Klienta ērtībām programmā ir jau izveidots noklusētais saskaņošanas scenārija šablons, kurš katrai iestādei/uzņēmumam būs jāpapildina atbilstoši viņu procesiem.

Svarīgi!!! Scenārijs jāpapildina:

  • Ar e_pasta konfigurāciju, kurā nosaka, kas un kāda satura e_pastus saņem
  • Ar noslēdzošo apstiprināšanas etapu, kurā norāda saskaņošanas lomu. 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām