Kā sagatavot Darbam attālināti nodoto lietu apliecinājuma dokumentus?

14-06-2023 12:00 (Atjaunots 03-07-2023)
  • 0 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 620 Skatījumi

Darbam attālināti nodoto lietu inventarizācijas apliecinājuma dokumentus sagatavo Horizon.

Ceļš programmā: Dokumenti -> PL un inventāra inventarizācija -> Darbam attālināti nodoto lietu apliecinājums -> Darbības -> Ģenerēt apliecinājuma dokumentu.

 

APLIEC1.JPG

 

Izvēle “Personu izvēle” atver atfiltrētu tikai personas ar tiesiskajām attiecībām kartīšu sarakstu (Pamatdati -> Uzņēmums -> Personu saraksts). Ja kā lietotāji ir arī personas, kam nav tiesiskās attiecības, tad sarakstā ir jāatslēdz filtrs  APLIEC.JPG .

Personu sarakstā ir jāatzīmē personas, kurām jūsu uzņēmumā/iestāde ir jāsagatavo Darbam attālināto nodoto lietu apliecinājuma dokuments.

 

  • Apliecinājuma dokumentā atlasa tās pamatlīdzekļu/nemateriālo ieguldījumu un inventāra kartītes, kurām izvēlētā persona ir norādīta kā Lietotājs.

 

APLIEC2.JPG

 

  • Otra iespēja kā atlasīt datus apliecinājuma dokumentā ir izmantot apliecinājuma pazīmi pamatlīdzekļu un inventāra kartītē. Pazīme kartītēs tiek aizpildīta automātiski pēc darbinieka apliecinājuma dokumenta apstiprināšanas. Kā arī uzsākot apliecinājumu dokumentu izmantošanu, pazīmi kartītēs var ielikt labojot kartītes vai arī labojumu veicot ar Excel veidni.

 

APLIEC3.JPG

 

Kartīšu atlases veidu - pēc lietotāja vai pēc apliecinājuma pazīmes - nosaka Apliecinājumu dokumentu tipā.

 

Svarīgi !!! Ja datu atlasei apliecinājumu dokumentos izmanto pazīmi pamatlīdzekļu un inventāra kartītēs, tad ģenerējot apliecinājumu dokumentus nākamajos gados noteikti būs jāaizpilda lauks “Apliecinājumi derīgi no”, lai netiktu atlasīti senāki iepriekšējo gadu apliecinājumi.

 

Svarīgi!!! Ja Horizon ir Vairāku nodokļu maksātāju (VNM) licence, tad apliecinājuma dokumenti tiek sagatavoti par katru iestādi atsevišķi. Iestāde ir obligāti norādāmā vērtība ģenerējot apliecinājuma dokumentus.

 

 

Saistītie raksti

Darbam attālināti nodoto lietu apliecinājumam nepieciešamā konfigurācija 

Kā veikt apliecinājumu dokumentu pārbaudi? 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām