Kā tiek izveidots inventarizācijas rezultāta dokuments?

14-09-2022 17:31 (Atjaunots 07-09-2022)
  • 0 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 757 Skatījumi

Saņemot datus no TimeSaving programmas “Inventarizācijas pārvaldnieks”, Horizon tiek izveidoti vairāki inventarizācijas rezultātu dokumenti (agrākais nosaukums “Importa dokumenti”) (Dokumenti -> PL un inventāra inventarizācija -> Inventarizācijas rezultāta dokumenti).

Viens inventarizācijas rezultāta dokuments tiek izveidots par kombināciju “komisija un viena atbildīgā persona”. Tāpēc ir iespējami daudzi inventarizācijas rezultātu dokumenti.

Tas arī dod iespēju inventarizācijas rezultātu pārsūtīt uz Horizon jau tad, kad pabeigta vienas vai dažu atbildīgo personu mantu inventarizācija.

 

Inv.rezultāts.PNG

 

TimeSaving programmā “Inventarizācijas pārvaldnieks” tiek fiksēts datums, laiks un dokumenta numurs, kad inventarizācijas rezultāti ir pārsūtīti uz Horizon.

Tas dod iespēju kontrolēt jau pārsūtītos un vēl nenosūtītos rezultātu datus.

 

Arī Horizon ir ieviesta kontrole, ka atkārtoti nevar iesūtīt inventarizācijas rezultātu datus. Ja ir bijusi kļūda un inventarizācijas rezultāts konkrētam atbildīgajam ir jāpārsūta uz Horizon atkārtoti, tad jau izveidotais inventarizācijas rezultāta dokuments ir jāizdzēš. Un tad ir iespēja sūtīt atkārtoti.

Inventarizācijas rezultāta dokumentu var dzēst kamēr tas nav nodots uz saskaņošanu.Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām