“Pasūtījumi“ Saņemšanas pavadzīmēs un “Pieprasījumi“ Pārdošanas pavadzīmēs (no 595.versijas)

17-03-2022 07:40 (Atjaunots 09-03-2022)
  • 0 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 444 Skatījumi

no 595.versijas uzņēmumiem kuri Horizon lieto Loģistikas moduli noliktavas saņemšanas un pārdošanas dokumentos ir iespēja pārskatīt kāds ir katras dokumenta rindas statuss pret pasūtīto/pieprasīto daudzumu.

Šī funkcionalitāte ļauj ātri un vienkārši noliktavas dokumenta ievades brīdī konstatēt neatbilstības starp pasūtīto/pieprasīto daudzumu.

Saņemšanas un pārdošanas dokumentu ievadformā pieejams atsevišķs šķirklis <Pasūtījumi>-saņemšanas dokumentos un <Pieprasījumi> pārdošanas dokumentos.

Piemērs bildēs:

1.ATTĒLS Pieprasījums

1_pieprasijums.png

2.ATTĒLS Pārdošanas pavadzīme, kurā mainīti daudzumi.

2_pardosana.png

3.ATTĒLS <Pieprasījumi> šķirklis Pārdošanas pavadzīmē. Kolonnā <Starpība> sarkanā krāsā iekrāsojas rindas, kurās pārdotais daudzums ir mazāks nekā pieprasītais. Kolonnā <Pārdots vairāk kā pieprasīts> zaļā krāsā iekrāsojas rindas kur pārdotais daudzums pārsniedz pieprasīto.

3_pieprasijumi.png

 

Analoģiska funkcionalitāte pieejama Pasūtījumu un Saņemšanas pavadzīmju salīdzināšanai.

1.ATTĒLS. Pasūtījums

4_pasutijumi.png

2.ATTĒLS. Saņemšanas pavadzīme.

5_sanemsana.png

3.ATTĒLS <Pasūtījumi> šķirklis Saņemšanas pavadzīmē. Kolonnā <Starpība> sarkanā krāsā iekrāsojas rindas, kurās saņemtais daudzums ir mazāks nekā pasūtītais. Kolonnā <Saņemts vairāk kā pasūtīts> zaļā krāsā iekrāsojas rindas kur saņemtais daudzums pārsniedz pasūtīto.

6_pasutijumi sanemsana.png

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām