atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Manas jomas

Sign in Jums nav iestatītas interesējošās jomas.
Mija Zaļūksne
 • 0 Atbildes
 • 0 vērtējumi
 • 212 Skatījumi
 1.  Jāaktivizē dokumenta tips Inventārs, kuram pievieno Lauku atribūtu lappusē lauku Numurs un piesaista izveidotu numeratoru (tas būs inventāra numurs) un nosacījumu, ka Aizpilde ir Uzsākot ievadi.

  qq111.png

 2. Nomenklatūras kartīti aizpilda kā iepriekš pārējās nomenklatūras, bet papildus vēl jāaizpilda Partijas/Sērijas lappusi, kur obligāti ir norādamas vērtības:

  Sēriju uzskaite – Vienības;
  - Sērijas dokumenta tips – Inventārs;
  - Inventāra grupa  -
  ar šo vērtību tiek noteikt, vai  inventāram tiks/netiks rēķināts vērtības samazinājums (Pamatdati – Inventārs – Grupas).
  qq222.png

Ja nomenklatūras kartīte netiek veidota no jauna, bet labota un veiktas šīs izmaiņas lapā Partijas/Sērijas, un noliktavā ir atlikumi ar šo nomenklatūru, pēc kartītes saglabāšanas, programma piedāvās atlikumus serializēt, jeb piešķir inventāra numurus.

 

Ja uzreiz neveic serializāciju, šie neserializētie atlikumi būs atrodami zem Pamatdati – Noliktava – Neserializētās partijas. Lai nomenklatūras un pakalpojumu sarakstā varētu redzēt, vai konkrētā nomenklatūras kartīte būs vai nebūs inventārs, izskatā jāizliek kolonna NOMENKLATŪRA.Sēriju uzskaite. Ja ir vērtība <nedefinēts>, tā ir parastā nomenklatūras kartīte, bet, ja ir vērtība Vienības, inventāra.

 

qq333.png

Dalībnieki