atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Manas jomas

Sign in

Sign in or create a new user to get relevant areas automatically added to your areas.

(updated by Mija Zaļūksne VISMA ‎26-07-2018 10:18 )
 • 6 Atbildes
 • 0 vērtējumi
 • 802 Skatījumi

Iepirkumu līgumi:

 

 • iepirkumu līgumu izpildes kontrole pozīciju griezumā, lai iegādātos tikai:
  - līgumā atrunātās preces un pakalpojumus;
  - apjomā vai summā, kas nepārsniedz līguma nosacījumus;
  - par cenu, kas nav augstāka kā līgumā atrunātā;
  - preču un pakalpojumu apjomus notekt struktūrvienību vai citu dimensiju griezumā;
 • katrā līgumā definējami dažādi kontrolējamie nosacījumi;
 • detalizēti pārskati par līguma izpildi pa pozīcijām;
 • iepirkumu reģistrs.
Dalībnieki
Komentāri
CONTRIBUTOR *

Sveiki! Mums ir ļoti aktuāls jautājums par to kā ir iespējams izkontrolēt to, ka viena un tā pati nomeklatūra nav piesaistīta vairākos iepirkuma līgumos? Kas palīdzētu izslēgt iespēju nopirkt preci par dažādām cenām, jo nevienmēr piegādātājs ir godprātīgs un pasaka priekšā, kas prece ir iekļauta vairākos aktīvos līgumos. Otrs jautājums ir pat to, kā varam atrast pēc nomeklatūras, kurā līgumā šī prece ir iekļauta?

Mēs ļoti vēlamies iepirkuma procersu procesus kontrolēt caur Horizon, bet šobrīd nespēju atrast ērtu un vieglu veidu to izdarīt. 

 

Labdien!

Visu, ko minējāt, var nodrošināt ar Horizon iespējām, bet jābūt pieejamai licencei "Iepirkuma līgumi". Ja šī licence ir iekļauta Horizon, tad sistēmā kļūst pieejamas Atskaites - Līgumi - Iepirkumu līgumu atskaite, kurā var redzēt visus iepirkuma līgumus pa pozīcijām ar to cenām un visu ar līgumu saistošo informāciju.  Attiecīgi šajā sarakstā var nofiltrēt visus līgumus, kuros ir iekļauta konkrētā nomenklatūra, redzēt cenas, kā arī redzēt visu saistošo līgumu informāciju.  Ieskatam pielieku nelielu bildi no šīs atskaites.

Veiksmi darbos :)!

ligumi.jpg

CONTRIBUTOR *

Labdien!

Paldies par info. 

Mums ir licence "Iepirkuma līgumi" un esmu mēģinājusi atskaiti Līgumi - Iepirkumu līgumu atskaite, bet mums tā ir tukša un nav nekādi dati. Laikam kaut kas netiek pareizi ievadīts pie paša līguma?! Vai ir kāds uzstādījums, kas ir obligāts?

Labdien, @LRSilze

Ja sistēmā zem Atskaites - Līgumi - Iepirkumu līgumu atskaite ir pavisam tukšs, tad visticamāk "Iepirkumu līgumi" kā iespēja Jums licencē ir, bet netiek izmantota.

Sistēmā zem: Dokumenti - Līgumi - Iepirkumu līgumi ir jāveido iepirkumu līgumu kartītes, un tām lappusē "Iepirkumu kontrole" jānorāda preces un tie parametri, ko vēlaties kontrolēt. Tālāk šis līgums ir jāpiesaista dokumentiem, un tad arī sistēma sāks kontrolēt atbilstoši lappusē norādītajam.

 

iepirkuma_līgumi.png

Ja šo funkcionalitāti vēlaties ieviest, tad vislabāk būs ar savu konsultantu to sarunāt. 

CONTRIBUTOR *

Labdien!

 

Iepirkumu kontroli mēs izmantojam jau vairākus gadus, bet pēc Jūsu pievienotā attēla secinājām, ka mums ir nepareizais dokumenta tips. Mēs izmantojam Līgumi nevis Iepirkuma līgumi. Pieļauju, ka tā varētu būt mūsu vaina kāpēc nevaram izmantot atskaiti. 

 

 

@LRSilze

Funkcionalitāte "Iepirkuma līgumi" arī ir salīdzinoši jauna (~2017.g. sākums, 490.v.).

Tā ka, kā jau iepriekš minēju, vislabāk sazināties ar savu konsultantu, lai saprastu kā tikt pie šo iespēju lietošanas.