atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Manas jomas

Sign in

Sign in or create a new user to get relevant areas automatically added to your areas.

(updated by Mija Zaļūksne VISMA ‎02-06-2020 15:44 )
  • 6 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 2661 Skatījumi

Pielikumā ir pieejams pilns 555. versijas apraksts.

 

Jaunāko Horizon versiju iespējams lejupielādēt šeit. To iespējams izdarīt arī caur Horizon (nonāksiet klientu zonā jau kā ielogojies lietotājs).

 

Videosemināra ieraksts par svarīgākajām izmaiņām 555. versijā:

 

 

Galvenās izmaiņas

 

Svarīgi! No 555.vesijas pārtraucam uzturēt Horizon WEB funkcionalitātes:
- personāla un darba samaksa;

- rēķinu saskaņošana.

 

Šo moduļu vietā turpmāk aicinām izmantot HoP pašapkalpošanās risinājumus HoP Personāls un

HoP rēķinu saskaņošana.

 

Sistēma

 

Lai lietotāju darbu padarītu vienkāršāku, ērtāku un ātrāku, veiktas būtiskas izmaiņas aplikācijas vizuālajā izskatā un navigācijas principos.

 

Svarīgākās izmaiņas:

 

 

 

Turpināti uzlabojumi pie failu glabātuvju pārvaldības - tagad sarakstos iespējams iegūt kopējo pievienoto failu sarakstu atbilstoši filtram.

 

Norēķini

 

Veikti papildinājumi e-rēķinu eksportā, lai nodrošinātu eksportējamā rēķina pārbaudi atbilstoši Peppol definētajiem biznesa noteikumiem.

 

Uzlabots nekustamo īpašumu apsaimniekošanas risinājums, lai nodrošinātu normatīvajiem aktiem atbilstošu ūdens patēriņa starpību aprēķinu, kā arī veikti uzlabojumi NĪP automatizētajos darbos.

 

Algas un personāls

 

Veikti uzlabojumi, kas atvieglo darba laika plānošanas dokumentu apstrādi Horizon.

 

Lai turpmāk atvaļinājumu dienu korekcijas būtu precīzākas, personāla modulī uzlabots atvaļinājumu rezerves fondu korekciju ievades mehānisms.


Papildināts kompozīto rīkojumu saraksts ar filtrēšanas iespējām, lai būtu ērtāk darboties šajā sarakstā.

 

Saimniecība

 

Avansa norēķinu modulī ir uzlabota maksājumu uzdevumu masveida ģenerēšana avansa norēķinu personām, kuras izdevumus ir segušas no saviem līdzekļiem.

 

Lai nodrošinātu precīzāku izlietoto materiālu uzskaiti, ražošanas modulis papildināts ar iespēju ievadīt ražošanas uzdevumos izlietotos materiālus dažādās mērvienībās.

 

Papildināts ražošanas moduļa publicēto atskaišu skaits, kas nodrošina plašāku ražošanas moduļa atskaišu pieejamību Excel spraudņa un HoP atskaišu risinājumos.

Pielikumi
Dalībnieki
Komentāri
CHAMPION ***

Kāpēc izņēmāt iespēju īsceļiem pievienot ievadformu, piemēram, jauns pasūtījums utt., un atstājāt tikai sarakstu pievienošanu? 

@Vitālijs Puškovs  Labdien!

 

Strādājot pie jaunās Navigācijas, vadījāmies no lietotāju pieredzes, ko izdevās uzkrāt un apkopot sarunu rezultātā. Tā sauktie ''karstie taustiņi'' uz ievadformu atvēršanu bija viens no diskutējamiem jautājumiem. Šobrīd, kad versija jau kādu laiku ir pieejama lietotāju vērtēšanai, mēs apkopojam atsauksmes un aprīlī plānojam caurskatīt, lai saprastu, ko vēl varam darīt labāk, un, ko varbūt nevajadzēja darīt. Īsceļi uz ievadformām ir viens no jautājumiem, kas tiks aprīlī skatīts un vērtēsim vai šī opcija ir liekama atpakaļ.

CHAMPION ***

@Agnese Ancova-Cernavska  Kur var izteikt viedokli par jauno versiju? 

Šobrīd es apkopoju informāciju, kas tiek nodota maniem kolēģiem mutiski, rakstiski. Var izteikt viedokli šeit Comunity, varat droši rakstīt arī man vai savam konsultantam e-pastā.

CHAMPION ***

@Agnese Ancova-Cernavska Sveiki!

 

Vai ir informācija par ievadformu(veidņu) ievietošanu pie īsceļiem vai paliks tikai saraksti?

@Vitālijs Puškovs  Sveiki! Šobrīd mēs vēl apkopojam informāciju, atsauksmes un nav lēmuma likt atpakaļ vai nē. Ja būs izmaiņas papildinājumos, tad tas tiks iekļauts arī versijas aprakstā.