Zināšanu bāze

Kārtot pēc:
Apraksts par jaunākajām Visma Community iespējām.
Skatīt visu rakstu
29-10-2019 09:14 (Atjaunots 30-06-2022)
 • 2 Atbildes
 • 2 vērtējumi
 • 4557 Skatījumi
VISMA mērķis ir veidot Community kā drošu saziņas platformu.   Moderatori var sniegt norādījumus, rediģēt un dzēst saturu, kā arī bloķēt Community lietotājus, ja tie pārkāpj Visma Community vadlīnijas.   Kā lietot Community?   Atbilstošs saturs - publicējiet saturu jomās, kas vislabāk atbilst Jūsu jautājumiem un komentāriem. Tādējādi ir iespējams ātrāk iegūt atbildes. Dažos gadījumos moderators var pārvietot Jūsu ziņu uz piemērotāku sadaļu vai jomu. Dalieties pieredzē un uzdodiet jautājumus - Jūs veicināt Community izaugsmi un dalībnieku dialogu. Ja uzticēsieties Community un būsiet tajā aktīvi, Jūs mudināsiet arī dalībniekus darīt to pašu. Tā Community aug un kļūs par nozīmīgu informācijas un pieredzes apmaiņas portālu. Sniedziet atgriezenisko saiti - ja atrodat citu lietotāju publicētu un Jums noderīgu informāciju, sniedziet pozitīvu vērtējumu vai pievienojiet komentāru. Ziņojiet par nepiemērotu izmantošanu - paziņojiet VISMA, ja redzat ziņojumu, kas pārkāpj šīs vadlīnijas. Augšupielādējiet profila attēlu - vienmēr ir patīkami zināt, kā izskatās persona, ar kuru Jūs runājat.   Atcerieties! Esiet pieklājīgi - labas manieres un cieņa pret citiem dalībniekiem ir svarīgākās Community dalībnieka īpašības. Informācijas privātums - aizsargājiet savu un citu dalībnieku privāto informāciju. Nepublicējiet tālruņa numurus, e-pasta adreses, kontu numurus vai citu konfidenciālu informāciju. Jūsu publicēto informāciju redzēs arī citi dalībnieki. Informācijas avoti - lielu daļu Community atrodamā satura publicē dalībnieki, kas nav VISMA darbinieki. Daudziem VISMA produktu lietotājiem ir plašas zināšanas par mūsu produktiem, tādēļ viņi bieži publicēs noderīgu informāciju un atbildes uz jautājumiem. Tas nozīmē, ka VISMA nevar saukt pie atbildības par padomiem un informāciju, ko nav publicējuši VISMA darbinieki. Nekādas reklāmas - Community moderatoram ir tiesības dzēst saturu, kuru var uzskatīt par reklāmu, pārdošanas piedāvājumu, surogātpastu, ķēdes vēstulēm, utml.   VISMA papildinās šīs vadlīnijas, ja tas būs nepieciešams Community kvalitātes un drošības palielināšanai.   Saite uz vispārīgajiem noteikumiem
Skatīt visu rakstu
05-12-2017 17:06 (Atjaunots 12-10-2021)
 • 2 Atbildes
 • 0 vērtējumi
 • 7292 Skatījumi
Lai kādu rakstu pievienotu grāmatzīmēm jeb saglabātu lasīšanai vēlāk, uz jebkura raksta spied "Grāmatzīme":  
Skatīt visu rakstu
30-06-2022 11:22
 • 0 Atbildes
 • 0 vērtējumi
 • 658 Skatījumi
Izvēlieties savus iecienītākos produktus un ievērojiet atšķirību Community pieredzē.   Kas ir "Manas produktu sadaļas"?   “Manas produktu sadaļas” ir produkti ar navigācijas īsceļiem. Tie parādās arī jūsu Community profila pirmajā lapā. Vienkārši sakot, interešu jomu atlasīšana nodrošina labāku lietotāja pieredzi Visma Community.         Kādas ir priekšrocības, atlasot “Manas produktu sadaļas”?   Atlasot apgabalus, jūs uzlabojat savu lietotāja pieredzi vairākos veidos: Ātrāka navigācija Vieglāka piekļuve produktiem un pakalpojumiem Jaunumi un atjauninājumi par jūsu iecienītākajām tēmām  Kā izvēlēties “Manas produktu sadaļas”?   Ir viegli izvēlēties produktus un tēmas, kuras vēlaties redzēt.   1. Augšējā navigācijas panelī atveriet sadaļu "Mani produkti" un atlasiet "Pārvaldīt "Manas produktu sadaļas"".       2. Varat izvēlēties noņemt produktus, kurus neizmantojat, un pievienot produktus, kas jūs interesē.     Veiksmi, izvēloties iecienītākās sadaļas un iegūstot lielāku labumu no Visma Community!
Skatīt visu rakstu
18-05-2022 15:39 (Atjaunots 27-06-2022)
 • 0 Atbildes
 • 0 vērtējumi
 • 1001 Skatījumi
Kā uzdot jautājumu?   1. Pieslēdzaties Visma Community. 2. Dodaties uz diskusiju forumu, kurā vēlaties uzdot jautājumu, un noklikšķiniet uz Pievienot jautājumu. 3. Lapā Jauns ziņojums ir lauks virsrakstam un viens lauks saturam. 4. Laukā virsraksts ievadiet sava jautājuma nosaukumu. Šī ir vienīgā jautājuma daļa, kas tiek parādīta kopējā foruma sadaļā, tāpēc mēģiniet jautājumam piešķirt skaidru un kodolīgu nosaukumu. 5. Ievadiet jautājumu otrajā laukā pamatteksts. Šeit varat pievienot arī bildes vai pielikumus, ja tas nepieciešams. 6. Pievienojiet tēmu, lai skaidri parādītu, par ko ir jūsu jautājums. 7. Varat noklikšķināt uz Priekšskatīt, lai redzētu, kā ziņa izskatīsies forumā. 8. Kad apraksts pabeigts, noklikšķiniet uz pogas Publicēt. Jūsu jautājums tiks ievietots forumā, un visi pārējie šajā sadaļā to varēs izlasīt.       Kā atbildēt uz jautājumu?   1. Izmantojiet rakstā esošo pogu Atbildēt, lai uz ziņu uzrakstītu atbildi. 2. Varat izmantot pogu Citāts, lai atbildes tekstā ielīmētu ziņojumu, uz kuru atbildat. 4. Kad ievietojat atbildi, ziņa tiek pievienota esošajam pavedienam. Jauns pavediens netiek izveidots. Kā saņemt paziņojumu, ja ir jauna atbilde?   Ja esat piedalījies diskusijā, jūs automātiski abonēsiet un saņemsiet e-pasta paziņojumu, ja neesat to deaktivizējis. Ja neesat iesaistījies diskusijā, varat izvēlēties abonēt. Vairāk lasiet šeit. Atzīmējiet atbildes kā risinājumu   Vai esat uzdevis jautājumu diskusiju forumā un saņēmis atbildi, kas atrisināja jūsu problēmu? Atzīmējiet atbildi kā pieņemtu risinājumu. Tad jūs palīdzat citiem dalībniekiem ātri atrast pareizo risinājumu.   Kā tas darbojas? Pieņemot atbildi kā risinājumu, gan jautājums, gan risinājums saņem savas ikonas un saites, kas nosūta tieši no jautājuma uz atbildi.     Pieņemta risinājuma ikona parādās arī forumos un meklēšanas rezultātos, lai jūs varētu redzēt, kurās ziņās ir pieņemti risinājumi.     Jūs varat atzīmēt risinājumu kā pieņemtu tikai tiem jautājumiem, kurus esat uzdevis pats.   Lai atzīmētu ziņu kā risinājumu: Noklikšķiniet uz Apstiprināt kā risinājumu pogas atbildē. Ja pārdomājat vai ja cita atbilde sniedz vēl labāku risinājumu, varat atsaukt pirmo izvēli un pieņemt otro atbildi.   Lai atsauktu pieņemtu risinājumu: Spiediet uz pogas [...]  un izvēlieties Šis nav risinājums. Varat izvēlēties citu risinājumu vai atstāt jautājumu neatrisinātu.   Atzīmējot atbildi kā pieņemtu risinājumu, jūs parādāt, ka uzskatāt, ka šī atbilde ir labākais jūsu uzdotā jautājuma risinājums.
Skatīt visu rakstu
18-05-2022 15:22 (Atjaunots 20-07-2022)
 • 0 Atbildes
 • 0 vērtējumi
 • 1527 Skatījumi
Abonēšana ļauj e-pastā saņemt jaunumus, ja parādās jauns saturs Community sadaļā, kas Jūs interesē.   Pievienojot produktu savām sadaļām vai pievienojoties grupai, automātiski tiks abonēts arī tās saturs. Ja vēlaties varat pielāgot abonēšanu sev vēlamajam apjomam. Ko iespējams abonēt?   - Produkta sadaļu - viss jaunais saturs no viena produkta, piemēram, HOP - Atsevišķu sadaļu - viss jaunais saturs no konkrēta produkta Foruma, Zināšanu bāzes vai Jaunumiem - Konkrētu tēmu - konkrētā sadaļā abonēt vienu vai vairākas tēmas, piemēram, Horizon zināšanu bāzē abonēt tēmas Darba samaksa un Personāla vadība - Konkrētu rakstu - varat izvēlēties vienu zināšanu bāzes rakstu vai foruma diskusiju, par kuru vēlaties saņemt paziņojumus par izmaiņām vai jaunu komentāru Vai varu regulēt paziņojumu saņemšanas biežumu?   Jā, sadaļā Paziņojumu iestatījumi varat noteikt, cik bieži vēlaties saņemt brīdinājumus par abonementiem no Community.   Ritiniet uz leju līdz "E-pasta brīdinājumi", lai norādītu e-pastu saņemšanas biežumu. Pārbaudiet, cik bieži vēlaties saņemt e-pasta ziņojumus: 1) nekad 2) nekavējoties 3) ikdienas e-pastā ar kopsavilkumu 4) iknedēļas e-pastā ar kopsavilkumu     Jūs varat brīvi izvēlēties, bet, ja bieži izmantojat Community, mēs varam ieteikt visus paziņojumus saņemt kā dienas kopsavilkumu, izņemot ziņas, kurās esat pieminēts, tas iespējams ir svarīgi un varat saņemt ziņu nekavējoties, lai ar to iepazītos.   Ritiniet līdz apakšai un nospiediet "saglabāt", kad esat izlēmuši, kā vēlaties apkalpot e-pastus. Kā es varu abonēt? Abonēt produkta sadaļu   Ja vēlaties abonēt visu produktu apgabalu vai vienu/vairākas cilnes zem apgabala, atlasiet Abonēt zem produkta ikonas labajā pusē.      Pēc tam varat izvēlēties abonēt visu vietni vai tikai noteiktas sadaļas:     Abonēt tēmu   Abonējot tēmu, jūs saņemsiet e-pasta paziņojumus par jaunumiem konkrētā tēmā, piemēram, Darba samaksa. Lai abonētu, atlasiet kategoriju, kuru vēlaties abonēt, pieskarieties izvēlnei ar trim pelēkiem punktiem un atlasiet abonēt:       Ņem vērā, ja vēlies abonēt šo tēmu gan Zināšanu bāzē, gan, piemēram, forumā - šī darbība jāizdara katrā no tiem!   Abonēt rakstu   Ja Community ir konkrēts raksts, kuram vēlaties sekot, varat izvēlēties abonēt tikai to. Lai to izdarītu, dodieties uz rakstu, noklikšķiniet uz trim punktiem raksta augšējā labajā stūrī un noklikšķiniet uz "Abonēt".     Vai varu atcelt abonementu?   Jā, to var viegli izdarīt iestatījumos sadaļā Mani abonementi. Jums jāizvēlas abonementi, kurus vēlaties dzēst, un pēc tam noklikšķiniet uz Dzēst atlasītos abonementus.  Abonementu var atcelt arī tadā pašā veidā kā to pievienojāt izvēloties Atcelt abonementu.         Tagad iestatiet abonementus, lai nepalaistu garām būtisku svarīgu informāciju. Tāpat izmantojiet iespēju pārskatīt savus iepriekšējos iestatījumus attiecībā uz informatīvajiem ziņojumiem un to, cik bieži vēlaties tos saņemt.
Skatīt visu rakstu
05-05-2022 10:54 (Atjaunots 12-10-2022)
 • 0 Atbildes
 • 0 vērtējumi
 • 1863 Skatījumi
Lai Visma klientiem nodrošinātu kvalitatīvu un efektīvu apkalpošanu, visas klientu vajadzības tiek apokopotas, izmantojot Visma klientu atbalsta sistēmu Salesforce platformā.  Klientu atbalsta sistēma paredzēta Visma Horizon, HoP, Numo, MicroStrategy un PowerBI risinājumu klientiem. Sistēmā ir pieejamas divas pieteikumu plūsmas sadaļas: pieteikt Horizon/Hop abonēšanas izmaiņas (licences komplektācijas izmaiņas); Izveidot atbalsta pieteikumu.  Tās ir redzamas vai izmantojamas lietotājiem, kuriem ir piešķirtas attiecīgas tiesības veidot attiecīgos pieteikumus. Sistēmā lietotāji var sekot līdzi pieteikuma statusam un sazināties par to.  Visma Enterprise SIA apkalpošanā esošie klienti var pieteikt: konsultācijas; risinājuma kļūdas; ierosinājumus pilnveidojumiem; Horizon un HoP abonēto apjomu un funkcionalitāšu izmaiņas. Izplatīšanas partneru apkalpošanā esošie klienti var pieteikt: Horizon un HoP abonēto apjomu un funkcionalitāšu izmaiņas.   Kā pieslēgties sistēmai un kā to izmantot? Lai pieslēgtos sistēmai, dodieties uz https://vismalv.my.site.com un pieslēgšanās logā ievadiet lietotājvārdu un paroli. Ja Jums neizdodas pieslēgties sistēmai vai neesat droši, ka Jums ir izveidots sistēmas lietotājs, lūdzam rakstīt uz atbalsts@visma.com ar lūgumu izveidot piekļuvi. Zemāk pievienots pamācības video, kā strādāt ar sistēmu un konsultāciju/kļūdu pieteikumiem. Pielikumā ir pievienota detalizēta instrukcija sistēmas lietošanai.    Kā pieteikt konsultāciju, kļūdu? Jaunu pieteikumu var izveidot Visma klientu atbalsta sistēmā, poga “Izveidot atbalsta pieteikumu” vai rakstot e-pastu ar vajadzības aprakstu uz kādu no produkta epasta adresēm un pieteikums tiks izveidots Jūsu vietā: Horizon / HoP / Numo / atbalsts@visma.com MicroStrategy un PowerBI / support.bi.lv@visma.com  Kā pieteikt Horizon un HoP abonēto apjomu izmaiņas? Pieteikumu var izveidot abonēšanā esoši klienti, kuru lietotājiem ir piešķirtas tiesības pieteikt Horizon/Hop abonēšanas izmaiņas. Lasiet vairāk rakstā - Kā pieteikt Horizon un HoP sistēmas komplektācijas izmaiņas? https://community.visma.com/t5/Zinasanu-baze-Horizon/Ka-veikt-Horizon-un-HoP-sistemas-komplektacijas-izmainas/ta-p/620555    Vispārējs pamācības video par sistēmu Apskatītas tēmas, kā: pieslēgties Visma klientu atbalsta sistēmai; izveidot jaunu atbalsta pieteikumu; veikt datu atlasi un meklēšanu reģistrēto pieteikumu sarakstā; pievienot komentāru un pielikumu reģistrētam pieteikumam; slēgt atrisinātu pieteikumu; atsaukt pieteikumu.
Skatīt visu rakstu
04-06-2021 14:46 (Atjaunots 27-11-2023)
 • 0 Atbildes
 • 1 vērtējumi
 • 8573 Skatījumi
Aprakstītas Visma Community mekētāja iespējas.
Skatīt visu rakstu
05-05-2021 11:59
 • 0 Atbildes
 • 0 vērtējumi
 • 910 Skatījumi
Instrukcija, kā rakstu atvērt drukāšanai sagatavotā režīmā
Skatīt visu rakstu
05-06-2020 10:09
 • 0 Atbildes
 • 0 vērtējumi
 • 1537 Skatījumi
Pamācība, kā reģistrēties Visma Community
Skatīt visu rakstu
20-05-2020 19:28 (Atjaunots 28-02-2022)
 • 0 Atbildes
 • 0 vērtējumi
 • 7067 Skatījumi