Wij hadden hetzelfde probleem. Ik heb inmiddels van Visma antwoord gekregen dat je in Gemal onder de werkgevergegevens de machtiging nog moet aanzetten bij de pensioenaangifte. Zie hieronder het anwoord. Wij hebben dit gedaan en de productie opnieuw gedraaid. Daarna stond hij klaar in de aangiftes.
... Meer weergeven
Wij kregen in de proefproductie ook een foutmelding op de machtiging op de rubriek 4104 UPA machtiging. Foutcode 112 Opgegeven waarde niet toegestaan.
... Meer weergeven
Wij ervaren hier hetzelfde probleem. Wat ik zo zie is dat het bestand niet in Gemal binnen komt. Het oude bestand van de vorige proefproductie hangt daar nog. Ik zie het bestand wel terug op de J drive onder RAET/payroll-exports maar ik zie hem niet in Gemal om af te roepen.
... Meer weergeven