@jolandazwier
Onze huidige lay-out is opgebouwd uit verschillende vooraf gedefinieerde blokken, waarbij specifieke ruimtes zijn gereserveerd voor essentiële informatie. Daarnaast is er ook ruimte gereserveerd voor gegevens die niet altijd zichtbaar zijn, maar die met een aansturing wel op de strook kunnen worden weergegeven. Deze indeling zorgt ervoor dat alle mogelijke gegevens die op de strook getoond kunnen worden, correct worden weergegeven.
Vanwege deze vaste indeling is het niet mogelijk om de positie van de blokken in de standaardlay-out te verschuiven zonder het risico te lopen dat er bij anderen de gegevens niet meer goed worden weergegeven.
Daarom bieden wij de mogelijkheid in Specificatie Manager om een eigen lay-out te creëren. Dit stelt je in staat om de indeling aan te passen en ervoor te zorgen dat alle gegevens naar wens op één pagina passen.
... Meer weergeven