We use cookies to collect information on your interaction with our website and combine this with the data you provide us to build a profile so we can show you content tailored to your interests. By accepting, you allow us to collect and process your personal informationas described here.
Dersom en ansatt har en "ekstradag" utenom oppsatt turnus, er det ikke mulig å registrere fravær (f.eks. sykt barn) hvis det plutselig oppstår. Vi får altså ikke meldt fravær pga at han har ikke oppsatt arbeidstid. Fraværsstatistikk blir da mangelfull.
... View more
Vi byttet fra H&L til Payroll fra september 2020, og jeg sier bare: hold på H&L så lenge du kan! Det er et innlegg "retro-inkonsistens" her som tar opp forhold som jeg kjenner igjen - les det. For meg føles det mange ganger som å ha tatt mange skritt tilbake ved å bytte. Payroll har en vei å gå for å bli like bra som H&L, dessverre.
... View more
Så godt å høre at det ikke er bare jeg som stadig blir overrasket og skuffet over Payroll. Har hatt H&L i mange år, og overgangen til Payroll føles ofte som et tilbakesteg!
... View more