- Alle onderwerpen als nieuw markeren
- Onderwerp als gelezen markeren
- Dit onderwerp naar boven laten zweven
- Bladwijzer
- Abonneren
- Dempen
- Printervriendelijke pagina
- Als nieuw markeren
- Als bladwijzer markeren
- Abonneren
- Dempen
- Markeren
- Afdrukken
- Ongepaste inhoud melden
Wanneer ik bij een medewerker kijk bij persoonsgegevens -> contract -> positie en het scherm voor positie open, dan zie ik enkel staan:
datum
afdeling
functie
We willen daar graag ook de functiefamilie zichtbaar hebben (deze hebben we bij de inrichting van de functies bij elke functie ingevuld). Bij metadata heb ik aangevinkt dat functiefamilie zichtbaar dient te zijn in zowel Talent als MijnTalent, maar helaas gebeurt dat vervolgens niet. Omdat wij met generieke functieprofielen werken is het zeer wenselijk dat de functiefamilie wel inzichtelijk is voor leidinggevende en medewerker.
Concreet: hoe kan ik bewerkstelligen dat de functiefamilie alsnog zichtbaar wordt bij positie?
- Labels:
-
functiefamilie
-
functies
-
positie
-
zichtbaar maken
- Als nieuw markeren
- Als bladwijzer markeren
- Abonneren
- Dempen
- Markeren
- Afdrukken
- Ongepaste inhoud melden
Wij zijn opzoek naar een zelfde oplossing, we werken ook met een generiek functiehuis en hebben nu niet de mogelijkheid om dit vast te leggen en zichtbaar te maken in persoonsgegevens. We hebben dit geprobeerd middels het aanmaken van een nieuw veld op positie, maar deze wordt niet zichtbaar.
- Als nieuw markeren
- Als bladwijzer markeren
- Abonneren
- Dempen
- Markeren
- Afdrukken
- Ongepaste inhoud melden
@Ginger : het zou ook zeer handig zijn als je de metagegevens van functies in een rapportage kan uitdraaien om zo de juiste functies te clusteren.
