AndrejsK
CHAMPION *

Administratīvie filtri HoP

autors AndrejsK

Vai ar administratīvo filtru palīdzību varu noteikt darbinieku grupas, kas redzamas tikai atsevišķiem lietotājiem sadaļā "Meklēt kolēģi"? Ja var, tad kādai tabulai veidot filtru?

4 ATBILDES 4
Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Ieva Juraševska

@sergeyk Precīza filtra parauga izveide (ja risinājumu šeit nesniegs kāds cits no Horizon lietotājiem) no Visma puses būs maksas darbs. Lūdzu pieteikt konsultāciju atbalsts@visma.com (ja esat Visma tiešais klients) vai arī rakstiet par šo jautājumu savam konsultantam.

sergeyk
CONTRIBUTOR **

autors sergeyk

Labdien @Ieva Juraševska !

 

Tikai izrunāts ar konsultantu un risinājuma nav (tika mēģināts nokonfigurēt filtrus). Filtri nedarbojas, vismaz pēc Tābeles Nr. Pieteikšu problēmu izmantojot portālu.

 

Cieņā,

Sergejs

sergeyk
CONTRIBUTOR **

autors sergeyk

Labdien!

 

Vai pastāv iespjēja ar 14064 filtra palīdzību filtrēt arī darbiniekus no saraksta? Esam mēģinājušī uzstādīt filtrus HOP lietotājam pēc darbinieka Tābeles Nr., struktūrvienības grupas (datu lauki)... bet vienmēr, pēc HOP servera restart HOP portrālā dabūjam paziņojumu "Pēc Jūsu kritērija nekas nav atrasts". Vai varētu pievienot Adm.filtra piemēru, kas tika veidots Horizon vidē? 

Accepted solution
Anita Barbane
VISMA

autors Anita Barbane

Lai filtrētu darbiniekus no saraksta Meklēt kolēģi, ir jāveido administratīvais filtrs sarakstam nr. 14064, Darbinieki periodā

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām